Kubuś Puchatek - maskotki, gry, zabawki, pluszaki, figurki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kubuś Puchatek – maskotki, gry, zabawki, pluszaki, figurki

Kubuś Puchatek to już kultowa postać z książek dla dzieci i dobranocek. Mimo że pierwsza opowieść o niezdarnym niedźwiadku ukazała się już w 1926 roku, jego przygody są popularne również w XXI wieku. Na Naszej stronie znajdziesz różnego typu zabawki z Kubusiem Puchatkiem, które wprowadzą Cię w świat Stumilowego Lasu. Nie czekaj, zagwarantuj swojemu dziecku niezapomniane przygody.

Kubuś Puchatek i Przyjaciele

Cała historia zaczęła się od misia. Alan Alexander Milne, czyli autor powieści Kubuś Puchatek, pluszaka kupił swojemu synkowi na urodziny. Zabawka oraz żywa niedźwiedzica Winnipeg, którą chłopiec oglądał w londyńskim ogrodzie zoologicznym, stali się głównymi inspiracjami dla opowieści i gier, maskotek, zabawek o wszystkich przyjaciołach Kubusia. Wśród głównych towarzyszy niedźwiadka znajduje się Prosiaczek, Królik, Kłapouchy, Sowa Przemądrzała, Mama Kangurzyca i Maleństwo, a także ludzki chłopiec Krzyś, którego pierwowzorem był syn autora. Z czasem bajki i ich ekranizacje były wzbogacane o nowe postacie, co sprawiało, że Stumilowy Las stał się jedną wielką rodziną.

Kubuś Puchatek – zawsze przy Tobie

Nie może dziwić fakt, że opowieści o zwierzęcych bohaterach spodobały się tak bardzo dzieciom i ich rodzicom, zwłaszcza że z opowiedzianych historii płynie morał, a wszelkie dobroduszne słowa Kubusia mogą być radą, w jaki sposób dziecko powinno podchodzić do przyjaźni i miłości. Na sklepowych półkach bardzo szybko pojawiły się gadżety Kubusia Puchatka związane z serią książkową i filmową, a ich bohaterami stali się wszyscy przyjaciele Kubusia Puchatka. Zabawki niejednokrotnie mają charakter unikatowy, są również dostosowane do wieku, dzięki czemu znajdziesz tu coś zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci. Wśród nich z pewnością uwagę przykuwają maskotki z Kubusia Puchatka. Pluszak będzie doskonałym dodatkiem dla wnętrza dziecięcego pokoju. Uroczy design i miły w dotyku materiał sprawią, że Twoje dziecko nie będzie chciało rozstać się z ulubioną przytulanką.

Kubuś Puchatek – gry i zabawki

Nic tak nie zacieśnia rodzinnych i przyjacielskich więzi, jak gry towarzyskie, które mogą odwzorowywać przygody rozgrywające się w życiu samego Kubusia Puchatka. Gry są doskonałym pomysłem na prezent dla najmłodszych, a wśród nich znajdziemy między innymi wersje karciane. Nie zabraknie także puzzli, które przeniosą Cię do świata przyrody i umożliwią zobrazowanie najbardziej pamiętnych momentów z ulubionych filmowych adaptacji.

Naszym milusińskim z pewnością spodobają się także innego typu gadżety jak katarynka, bączek czy bańki mydlane. Zabawki z tej serii sprawią, że nikt nie będzie bliski Twemu dziecku tak bardzo, jak Kubuś Puchatek. Maskotki dadzą poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza że pod ręką w ciągu dnia i nocy dziecko będzie miało bajkowych bohaterów, którzy wciągną je w świat przygód i niezwykle trwałej przyjaźni.

Bardzo popularne staje się także figuratywne odtwarzanie postaci z filmów i bajek, z czym możemy spotkać się także w przypadku Kubusia Puchatka. Figurki posłużą do zabawy i przeniosą dzieci w świat tak szczegółowo opowiedziany w powieści, a tym samym wspomogą rozwijanie wyobraźni. Gdy na przeżywanie przygód nie będzie już siły, będzie można powrócić do domu, tak jak robił to Krzyś.

Mimo że wśród jednych z prawd Milne'a znajduje się: „Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie”, już dziś możesz oferować swojemu dziecku piękną perspektywę odnalezienia się w rzeczywistości Stumilowego Lasu właśnie za pomocą Naszych gadżetów, pluszaków i świata gier Kubusia Puchatka. Taki prezent musi być bezcenny.


z18
1 - 18 z 411 ofert