Świnka Peppa - zabawki, gry, figurki | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Świnka Peppa i jej fenomen

Tę postać zna chyba każdy rodzic. Czteroletnia Świnka Peppa to postać z animowanej bajki dla dzieci. Na ekranach pojawiła się po raz pierwszy w 2004 roku w Wielkiej Brytanii. Dziś losy głównej bohaterki, jej brata George’a i reszty rodziny świnek śledzą przedszkolaki na całym świecie. Śwince Peppie towarzyszą owca Suzy, Królik Rebecca, Kucyk Pedro i Piesek Danny. Wspólnie przeżywają ekscytujące przygody, dzięki którym poznają otaczający ich świat, a równocześnie świetnie się bawią. Odcinki bajki o Śwince Peppie są krótkie, ale bardzo wartościowe moralnie, dlatego zyskały tak dużą sympatię nie tylko dzieci, ale i rodziców.

Czytaj dalej
z23
1 - 23 z 539 ofert

Nie tylko kreskówka - świnka Peppa zabawki

Mali fani bajki z pewnością chętnie sięgną po przedmioty ze swoją ulubioną bohaterką. Do wyboru mamy wiele rodzajów zabawek Świnka Peppa, odpowiednich dla różnych grup wiekowych. Maluchom przypadnie do gustu pluszowa Peppa. Maskotki dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach. Wykonane z miękkiego i miłego w dotyku materiału, zachęcają do przytulania. Do maskotki pasować będzie wózek ozdobiony motywem z ulubionej bajki. Do wyboru mamy spacerówkę lub wersję głęboką. Z kolei nieco starsze dzieci mogą sięgnąć po puzzle Świnka Peppa, by trenować pamięć i logiczne myślenie. Dostępne są w różnych rozmiarach (także wersji gigant – podłogowej) i zawierają od kilku do kilkudziesięciu elementów. Puzzle Świnka Peppa wykonywane są z materiałów ekologicznych, co zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy. Dużo frajdy sprawią też piłki do gry i do skakania z ulubioną bohaterką, które korzystnie wpłyną na rozwój ruchowy.

Figurki Świnka Peppa

Do najciekawszych zabawek Świnka Peppa należą zestawy z figurkami. Pomagają one rozwijać wyobraźnię, zdolności poznawcze i umiejętności społeczne. Dzięki nim dzieci uczą się odgrywać role. Najprostsze zestawy zawierają figurki Świnki Peppy oraz jej rodziny lub przyjaciół. Ciekawą propozycją są również domki małej bohaterki, z mebelkami, ogrodem, a nawet światłem i dźwiękiem. Wraz ze Świnką Peppą dzieci odkryją nowe miejsca, np. teatr, szkołę, piekarnię, sklep, przychodnię, a także środki transportu: autobus, samolot, pociąg, łódkę czy kamper. Z pomocą figurek Świnka Peppa maluchy mogą zatem odtworzyć całe bajkowe miasteczko. Niektóre zestawy zawierają postacie, które dziecko może samodzielnie stylizować, zmieniając nakrycia głowy czy ozdoby.

Świnka Peppa gry

Kategoria Świnka Peppa zabawki zawiera również bardzo ciekawe gry. Najprostszą, a zarazem najlepszą propozycją jest memory. Ponieważ wiąże się z rywalizacją, dziecko oswaja się zarówno z radością po zwycięstwie, jak i smutkiem i złością po przegranej. Ozdobione Świnką Peppą gry memory trenują też pamięć, spostrzegawczość oraz koordynację i refleks. To zabawki odpowiednie dla maluchów już od trzeciego roku życia. Nieco starsze dzieci polubią z kolei Karty Piotruś. W zestawie znajdują się 24 pary kart i jedna pojedyncza. To właśnie ona decyduje o przegranej. Rozgrywka jest prosta, ale niezwykle emocjonująca. Gry Świnka Peppa zajmują niewiele miejsca, dlatego z łatwością można zabrać je ze sobą w podróż. Ich prosta forma sprawia, że możecie całą rodziną wymyślić inne warianty rozgrywki.

Świnka Peppa zabawki na podwórko

Mała świnka może towarzyszyć dzieciom również w zabawach na podwórku. Maluchy uwielbiają się chować, dlatego latem warto postawić im na trawie namiot samorozkładający ze Świnką Peppą. Będą mogły schronić się w nim przed słońcem, schować ulubione zabawki i skarby, zapewni im on także poczucie bezpieczeństwa. Ulubioną bohaterkę najmłodsi chętnie zabiorą też do piaskownicy. Ciekawą propozycją dla najmłodszych, z kategorii Świnka Peppa zabawki, jest taczka z akcesoriami. W zestawie znajdują się wiaderko, łopatka, grabki i foremka. Ogrom frajdy całej rodzinie sprawią z kolei bańki. Zestawy zawierają obręcze i specjalny płyn, które umożliwiają długie godziny eksperymentowania z kolorowymi bąbelkami.