Gry i Zabawki - LCG | sklep z zabawkami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gry LCG

Wkrocz do wyjątkowego świata gier karcianych! W tej kategorii czekają na Ciebie gry LCG (ang. Living Card Game). Znajdziesz tu podstawowe zestawy kart, a także rozszerzenia. Buduj swoje talie tak, jak chcesz, by rywalizować z innymi lub współpracować! Jeszcze nie wiesz, czy gry karciane LCG są dla Ciebie? Ty masz pytania, a my mamy odpowiedzi.

Gry karciane LCG – jak to działa?

Sercem gier LCG są zestawy podstawowe. Każdy z nich to całkowicie samodzielna talia pełna wielu różnych wzorów. Znajdziesz w niej postacie należące zwykle do kilku różnych frakcji, a także karty neutralne. W przeciwieństwie do kolekcjonerskich gier karcianych (CCG) zestawy są identyczne, dlatego nie musisz obawiać się, że trafisz na słabe karty. Talia, licząca nawet kilkaset kart, umożliwia rozpoczęcie ekscytującej rozgrywki zaraz po wyjęciu pudełka. W pudełku z zestawem podstawowym gry LCG zwykle znajdują się także żetony, plansze, znaczniki czy instrukcje.

Gry LCG – rozszerzenia

Choć zestaw podstawowy zapewnia wszystko do pełnej, samodzielnej gry, warto wyjść poza. Do każdej gry LCG regularnie pojawiają się pakiety rozszerzeń w przystępnych cenach, które przeniosą rozgrywkę na nowy poziom. Nowe karty sprawią, że pojedynek będzie jeszcze bardziej wciągający i wymagający strategicznego myślenia. Dzięki nim możesz stale aktualizować i odświeżać swoją grę LCG. Wciąż pozostanie ona jednak przystępnya dla przeciętnego gracza.

Zalety gier LCG

W LCG nie ma rzadkich ani limitowanych kart, które kosztują krocie lub o które musisz rywalizować z innymi. Dzięki temu masz gwarancję, że sukces w grze będzie zależał od Twoich umiejętności budowania talii oraz strategii, a nie od tego, kto wydał najwięcej pieniędzy na ultra rzadkie egzemplarze. Stały format oznacza, że każdy gracz ma dostęp do identycznych kart, potrzebnych do skompletowania swojej talii. Dzięki popularności oraz przystępnym cenom gier LCG, łatwiej będzie Ci znaleźć przeciwników do emocjonującej rozgrywki. Jeśli chcesz, możesz rywalizować w ligach lub turniejach – na poziomie regionalnym, krajowym i światowym.

Gry karciane LCG – co wybrać?

Na Gandalf.com.pl znajdziesz różnorodne gry karciane LCG. Możesz na przykład doświadczyć intryg i ekscytacji w tętniącym życiem Westeros – krainie z powieści George’a R. R. Martina. Dołączyć do walki ze starożytnym złem w latach 20. XX wieku, albo zebrać drużynę, która ocali Śródziemie przed zagrożeniem ze strony Saurona. Zawalczyć o losy galaktyki Gwiezdnych Wojen, albo stoczyć cybernetyczny pojedynek w dystopijnej przyszłości. Nie ważne, co wybierzesz – gry karciane LCG zapewnią Ci wrażenia, których szukasz!


Rozgrywki planszowe i karciane mogą mieć różną formę i temat. Jedne z najciekawszych pozycji znajdziesz w grupie: GRY - LCG. Sprawdź, jak wiele rozgrywek czeka właśnie na Ciebie i Twoich bliskich! W dziale GRY – LCG znajdziesz: 47 spośród wszystkich produktów. Wśród nich wiele okazji w super cenie. Zarówno najnowsze, jak i tradycyjne modele możesz zdobyć w Gandalf.com.pl z rabatem do 88%.
z7
1 - 7 z 162 ofert