Andrzej Mleczko - rysunki i gry | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Andrzej Mleczko: rysunki i gry dostępne na stronie Internetowej Gandalf.com.pl.

Czy uwielbiasz pełne śmiechu gry imprezowe? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś - masz okazję zagrać w pozycje okraszone piękną galerią Andrzeja Mleczki! Chciałbyś sprawdzić, jak dobrze znasz swoją drugą połówkę? Zrobić karierę w polityce? A może wziąć udział w korporacyjnym wyścigu szczurów? Sprawdź gry okraszone Andrzej Mleczko: rysunkami!

Andrzej mleczko gry - jaką wybrać?

Istnieje wiele gier, z których to wydawcami współpracował Andrzej Mleczko. Rysunki te są pełne humoru, wykonane charakterystyczną kreską, dokładnie z której to sławny jest autor. Jego styl jest bardzo przyjazny oraz karykaturalny - i nie ma się czemu dziwić, gdyż sam jest scenografem oraz satyrykiem. Oznacza to, że gry z galerią Andrzeja Mleczki to idealne pozycje na spotkania - nie tylko wybuchowe imprezy, ale także kameralne posiadówki z przyjaciółmi! Prześmiewczy klimat znany z jego komiksów jest wszechobecny. Okładka, karty do rozgrywki, plansza, pionki czy figurki - to właśnie specyficzny humor zawarty w Andrzej Mleczko: grach sprawia, że są one takie popularne i idealnie nadają się na wszelakie, zakrapiane imprezy!

Wybór najciekawszej gry planszowej z galerią Andrzeja Mleczki z pewnością nie należy do łatwych zadań. I nie ma się niczemu dziwić, gdyż każdy lubi coś innego i będzie zainteresowany innym tematem - karierą w polityce, korporacji, czy też  chęcią jeszcze głębszego poznania drugiej połówki! Jedno jest pewne - nie ważne, którą z Andrzej Mleczko: gry wybierzesz, każda z nich zawiera wiele prześmiewczych tekstów oraz komentarzy, które z pewnością spowodują wybuch tumanu śmiechu! Pozycje z Andrzej Mleczko: rysunkami nie są jednak tym, czego szukasz? Nic nie szkodzi! W naszym dziale gry na stronie internetowej sklepu Gandalf.com.pl możesz znaleźć tysiące innych gier planszowych - z pewnością dostaniesz to, czego poszukujesz!

Andrzej Mleczko gry - zasady

Każda Andrzej Mleczko: gra jest inna. Są one jednak głównie oparte na innych, kultowych już pozycjach, jak Monopoly czy Chińczyk. Oczywiście, nie jest to kopia jeden do jednego - gry planszowe  z Andrzej Mleczko: rysunkami są znacząco rozbudowane. Do tych pozycji zostały dodane różnorakie wyzwania, minigry, czy też karty z efektami. Wszystko to powoduje, że rozgrywka jest dynamiczna oraz że nigdy się nie znudzi! Część z nich ponadto posiada również i unikalne plansze oraz mechaniki - łączy je jednak jedno, aby wygrać, musisz wykazać się sprytem, odwagą, oraz dużym poczuciem humoru! Na co więc jeszcze czekasz? Sprawdź gry okraszone galerią Mleczki już dziś! A jeżeli Ci się spodobają, to być może polubisz także i inne gry imprezowe!

Zasady wszystkich tych gier są przyjemne i proste do zrozumienia, a same pozycje skierowane są do niedzielnych graczy, początkujących, a także osób chcących przełamać pierwsze lody na imprezie. Gry z Andrzej Mleczko: rysunkami idealnie się w tym sprawdzają! Potwierdza to stopień złożoności zasad - te gry planszowe nie wymagają dużej ilości myślenia ani złożonej strategii do zwycięstwa. Mimo to, dzięki swojemu specyficznemu klimatowi oraz specyficznemu humorowi czerpiącym z galerii Andrzeja Mleczki, są one nieodłączną częścią każdego spotkania z przyjaciółmi!

Andrzej Mleczko - kto to?

Jest to autor ponad 20 tysięcy różnych ilustracji i obrazów, które zostały wydane w ponad 120 krajach. Razem ukazały się one w 40 różnych książkach i albumach. Jest to także autor publikowanych w prasie rysunków satyrycznych - jak na przykład w tygodniku ‘Polityka’. W 2001 roku w radiu RMF FM wraz z Pawłem Pawlikiem prowadził program ‘Galeria Andrzeja Mleczki’. Występował także w epizodycznych rolach w takich filmach, jak ‘Chłopaki nie płaczą’, czy ‘E=mc2’. Został także nagrodzony kilkoma medalami przez Prezydenta Polski.

Andrzej Mleczko - gry planszowe

Gry planszowe wraz z Andrzej Mleczko: rysunkami są gwarantem wesoło spędzonego czasu. Prostota przyswojenia zasad pozwala każdemu na ich proste zrozumienie oraz zabawę! Na co więc jeszcze czekasz? Sprawdź dostępność Andrzej Mleczko: gier na stronie internetowej sklepu Gandalf.com.pl!


z1
1 - 1 z 9 ofert