Strażak Sam - zabawki, figurki, gry | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Najlepsze zabawki Strażak Sam

Strażak Sam to prawdziwy bohater dla wielu dzieci. Nie raz ocalił już swoje miasteczko Pontypadę z opresji. Jest odważny, skromny, przyjacielski. W każdej sytuacji zachowuje jednak zdrowy rozsądek. Strażak Sam to prawdziwy wzór do naśladowania. Zawodowo zajmuje się gaszeniem pożarów, ale i rozbawianiem dzieci na całym świecie i w każdym wieku. Dlatego też ogromną popularnością cieszą się zabawki Strażak Sam z bohaterem słynnej kreskówki. Dzięki temu dzieci na całym świecie mogą spędzać wiele czasu ze swoją ulubioną postacią i marzyć o gaszeniu pożarów zawodowo w przyszłości. Znajdziesz u nas między innymi figurki Strażak Sam, gry Strażak Sam, puzzle Strażak Sam oraz wiele więcej. Sprawdź!

Figurki Strażak Sam

Pośród wielu gadżetów inspirowanych tą postacią znajdziesz przede wszystkim liczne pojazdy zabawkowe Strażak Sam. Wozy strażackie, helikoptery, łodzie i wiele innych środków transportu znanych z kreskówki. Figurki Strażak Sam to bowiem nie tylko pojazdy należące do samego głównego bohatera, ale i podstawowe środki lokomocji jego wiernych przyjaciół. Wiele z nich jest interaktywnych, zawiera ruszające się części i pozwala odgrywać sceny z serialu. Różnorodność zabawek z tej serii na pewno przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Strażak Sam jest bowiem tak popularną i rozpoznawalną postacią wśród najmłodszych, że jego losy śledzą już kolejne pokolenia. Dzięki licznym przygodom, w których uczestniczy, w jego świecie nie ma mowy o nudzie!

Gry Strażak Sam i puzzle Strażak Sam

Strażak Sam podbija nie tylko serca najmłodszych. Dzięki grom i zabawkom inspirowanym przygodami popularnego bohatera, wspólnie bawić się mogą dzieci w każdym wieku, a nawet rodzice. Zabawki wykorzystujące motywy z tego popularnego filmu animowanego to nie tylko figurki. Znajdziecie u nas również gry Strażak Sam i puzzle Strażak Sam. Układanki tego typu są świetnym lekarstwem na nudę i pomysłem na spędzenie czasu przy stole wspólnie ze swoimi pociechami. Układając puzzle Strażak Sam będziecie razem przeżywać niezwykłe przygody, a grając w gry sprawdzicie, komu najlepiej wychodzi gaszenie pożarów. Znajdź wymarzony zestaw zabawek Strażak Sam dla swojego dziecka, a z pewnością dostaniesz zaproszony do uczestnictwa w kolejnej misji ratunkowej!


z8
1 - 8 z 183 ofert