Bohaterowie polskich bajek - gry i zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bohaterowie polskich bajek – gry i zabawki

Znają i uwielbiają je całe pokolenia. Większość z nich oglądali w dzieciństwie nasi rodzice czy dziadkowie. Mowa oczywiście o ukochanych bohaterach polskich bajek! Reksio, Bolek i Lolek, Koziołek Matołek, Miś Uszatek, Smok Wawelski i wielu, wielu innych bohaterów polskich bajek czeka na Ciebie na Gandalf.com.pl! Dzięki grom i zabawkom z wizerunkiem tych postaci będziesz miał ich przy sobie o każdej porze dnia! Wspominasz teraz beztroskie dzieciństwo? Poddaj się tym ciepłym wspomnieniom razem z naszymi produktami!

Popularność bohaterów polskich bajek

Krakowski smok, Reksio oraz dwaj chłopcy z serialu animowanego Bolek i Lolek. Polskie bajki są często bardzo kolorowe i kapryśne, a ich bohaterami są postacie, z którymi dzieci mogą się łatwo utożsamić. To między innymi dlatego stały się tak popularne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Bajki te promowały także wartości takie jak przyjaźń, miłość, braterstwo, pomoc potrzebującym i zawsze to właśnie dobro wygrywało. Dlatego tak ciepło je wspominamy i chętnie do nich wracamy. 

Bohaterowie polskich bajek – figurki

Teraz możesz mieć swojego ulubionego bohatera polskich bajek zawsze przy sobie! Wybierz jedną z figurek z ulubioną postacią i znajdź dla niej miejsce w swoim pokoju, na biurku czy pośród innych figurek z serii. Mini postacie mają także walory kolekcjonerskie. Być może kiedyś będziesz mógł przekazać je, razem z proponowanymi wartościami kolejnym pokoleniom. Czy uda Ci się zgromadzić wszystkich bohaterów polskich bajek? Na Gandalf.com.pl znacząco wzbogacisz swoją kolekcję, również o tych mniej popularnych bohaterów, jak Chłopiec z bajki Reksio czy przyjaciele Misia Uszatka. Postacie dostępne są także w różnych przebraniach, np. w piżamkach, strojach marynarskich, kowbojskich i letnich. Zebranie całej kolekcji nie będzie takie proste!

Gry z bohaterami polskich bajek

Gry planszowe stanowią świetną rozrywkę dla całej rodziny. Są idealnym rozwiązaniem na długie jesienno-zimowe wieczory, ferie czy wakacje. Dodatkowo, jeśli tak jak te, z bohaterami polskich bajek, będą znane i rozpoznawalne przez wszystkich członków rodziny, możecie zorganizować wielopokoleniową rozgrywkę. Fajnym rozwiązaniem, również z ulubionymi bohaterami z polskich bajek, są także puzzle. Wybierz odpowiedni poziom trudności względem wieku dziecka – 20, 30 czy więcej elementów i pozwól im poznawać postacie takie jak Reksio, Bolek i Lolek w różnych, zabawnych sytuacjach. Jeśli szukasz bardziej skomplikowanych puzzli, dla starszych dzieci lub dorosłych, sięgnij do działu z puzzlami!

Bohaterowie polskich bajek – zabawki

Maskotki, pacynki, breloczki, to tylko niektóre z zabawek, dzięki którym Twoja pociecha może poznać uwielbianych bohaterów polskich bajek i wymyślać dla nich swoje własne historie. Maskotka kota Filemona albo innego bohatera polskiej bajki to świetny pomysł na prezent dla malucha i troszkę starszego dziecka. Z pewnością ucieszy go także breloczek z bajkową postacią, którym może ozdobić swój plecak do szkoły lub przedszkolny worek. Po więcej świetnych zabawek zajrzyj do działu z zabawkami! Brelok to gratka także dla starszych fanów klasyki bajek polskich. Dziękim nim zapewnicie sobie oryginalność i uśmiechy przechodniów, którzy z sentymentem wspomną bajki z dzieciństwa!

Bohaterowie polskich bajek, mimo że są z nami od dziesiątek lat, nadal mają wielu zwolenników. Dzieci oglądają je z ciekawością, a dorośli z sentymentem do lat dzieciństwa. Bohaterowie polskich bajek łączą pokolenia, a gry i zabawki z ich wizerunkiem dostępne są na Gandalf.com.pl. Dajcie się porwać beztroskim wspomnieniom!


z6
1 - 6 z 140 ofert