Mały Odkryca / Little People - gry i zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Mały Odkrywca – gry i zabawki

Chcesz, żeby Twój przedszkolak (i starsze dziecko!) rozwijał swoje zainteresowania i uczył się nowych rzeczy, a przy okazji także świetnie bawił? No pewnie, że tak! Teraz jest to możliwe dzięki serii Mały Odkrywca – gry edukacyjne i Little People – zabawki! Mały Odkrywca sprawi, że Twój maluch pozna podstawowe zagadnienia z bardzo szerokiego zakresu w trakcie zabawy, przez co nauka będzie dla niego prawdziwą przyjemnością. Na Gandalf.com.pl zebraliśmy produkty Małego Odkrywcy. Wybierz te odpowiednie dla Twojego malucha i pozwól mu na zabawę!

Mały Odkrywca – gry 

Seria Mały Odkrywca – gry edukacyjne, to forma nauki przez zabawę, dostosowana do najmłodszych fanów gier i poznawania otaczającego świata. W przyjazny i zabawny sposób gry te zaznajamiają dzieci z różnymi zagadnieniami, dostosowanymi do ich wieku. To nie tylko świetny sposób na naukę, ale i na wspólne spędzenie czasu z pociechą i równie ciekawy pomysł na przydatny prezent. Wiele, dostępnych na Gandalf.com.pl, części gier Mały Odkrywca, daje możliwość rozwoju na naprawdę szerokim polu.

Mały Odkrywca – gry dla najmłodszych

Mały Odkrywca – gry podejmuje różne zagadnienia, od tych dostosowanych do maluszków, po starsze dzieci. Jakie tematy będą właściwe dla 2 i 3-latków? Przede wszystkim takie, które stopniowo będą rozwijać ich słownictwo i wpływać na wyobraźnie. Dlatego warto sięgnąć tutaj po gry o zwierzątkach, kształtach czy porach dnia. To także dobry moment na naukę alfabetu, za pomocą przyjaznych obrazków z owocami, dzięki którym dzieci poznają także nowe gatunki roślin. 

Mały Odkrywca – gry dla przedszkolaków

A jakie zagadnienia dobrać dla 4 i 5-latków? Dzieci w tym wieku mają już znacznie szerszy zakres słownictwa, który mimo wszystko nadal należy rozwijać. Dlatego chętnie sięgną po serię Mały Odkrywca – gry o częściach ciała, dzięki którym dowiedzą się jaką funkcję pełnią poszczególne elementy ciała i poznają ich nazwy. Równie interesujące będą plansze o otaczającym nas świecie, na których znajdują się pojazdy, zwierzęta i wiele innych elementów. A za pomocą magicznego ołówka, dołączonego do niektórych zestawów, dzieci mogą usłyszeć nazwy przedmiotów i rozwiązania zagadek. 

Mały Odkrywca – gry dla starszaków

Czym można zaskoczyć dzieci, które kończą swoją przygodę z przedszkolem? Na pewno czymś, co przyda im się w szkole! Mały Odkrywca – gry edukacyjne, dostosowane do dzieci w wieku powyżej 6 lat, to już bardziej skomplikowane zagadnienia. To dobry moment na zaznajomienie się z podstawowymi słówkami i zwrotami z języka angielskiego, czy poznanie elementów polskiej i europejskiej kultury. Dzięki nim dziecko pozna flagi innych państw, stolice i obowiązujące języki, a to wszystko w formie wesołej gry planszowej. 

Little People – zabawki

Zabawki z serii Little People, to wyjątkowe pojazdy, takie jak wóz strażacki czy samolot z załogą w postaci małych, uroczych ludzików. Dodatkowo, poza licznymi możliwościami zabawy, Little People zabawki, zawierają charakterystyczne dla danych pojazdów dźwięki czy piosenki. Od teraz dziecko może przeprowadzać prawdziwe akcje ratunkowe we własnym domu i ratować biedne ludziki Little People. Zabawki edukacyjne, podobnie jak i gry stanowią najlepszy sposób na naukę, która kojarzy się dzieciom wyłącznie z przyjemnością! A jeśli poszukujesz większej ilości rozwijających zabawek, zajrzyj do naszej kategorii z zabawkami edukacyjnymi

Seria Mały Odkrywca – gry edukacyjne i Little People – zabawki, to świetny pomysł na naukę poprzez zabawę. Szeroki wachlarz dostępnych tematów, dostosowanych do dzieci w różnym wieku, pozwoli na zwiększenie zasobu słownictwa, rozwój wyobraźni i umiejętności logicznego i analitycznego myślenia. Wspieraj rozwój swojego dziecka razem z Gandalf.com.pl!


z3
1 - 3 z 50 ofert