SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gry Story Cubes - sprawdź dostępność na stronie internetowej Gandalf.com.pl!

Czy masz dzieci? Chciałbyś, aby nauczyło się ono myślenia kreatywnego, jednocześnie dobrze się bawiąc? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Story cubes: gry nie tylko poszerzają wyobraźnię, ale sprawiają również dużo zabawy - można w nie grać gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz! Są one idealne na wycieczki, do poczekalni, lub po prostu do zabawy w domu. Kostki story cubes można wykorzystać na tak wiele różnych sposobów, że trudno wymienić wszystkie możliwości! Na co więc jeszcze czekasz? Sprawdź story cubes dla dzieci na stronie Gandalf.com.pl już teraz!

Gry Story Cubes - zasady

Jeżeli chodzi o reguły zabawy w Story Cubes dla dzieci, to istnieje tylko jedna - brak żadnych zasad! Jedyne, co się liczy, to wyobraźnia oraz pomysłowość dziecka. Nie oznacza to jednak, że gra nie sugeruje nam pomysłów na rozgrywki. Pierwszym wariantem jest rywalizacja. Każdy z graczy rzuca wszystkimi dziewięcioma kośćmi, a następnie układa za ich pomocą historię. Wygrywa ta najlepsza! Kolejnym wariantem w Story Cubes gry jest wspólna praca nad opowieścią. Pierwszy gracz ją rozpoczyna, inni rozwijają, a ostatni musi spiąć wszystkie wątki w jedno zgrabne zakończenie.

Trzecim wariantem gry w gry Story Cubes jest rozbudowaną wersją wspólnej pracy nad powieścią. 

Na początku musimy wylosować cechy naszego głównego bohatera za pomocą kości. Następnie każdy z graczy rzuca kilkoma kośćmi, aby prowadzić go poprzez różne perypetie - wariant ten nie ma zakończenia, możemy go ciągnąć tak długo, jak chcemy!

Gry Story Cubes - dla kogo?

Najlepsze jest to, że są one na tyle proste, że nawet małe dzieci mogą się bawić nimi samodzielnie. Kostki Story Cubes są świetne dla osób w każdym wieku - nigdy nie jest za wcześnie (ani za późno) aby rozwijać kreatywność - ta gra sprawia, że jest to łatwe i zabawne dla wszystkich zaangażowanych. To wspaniały sposób na rozwój kreatywności i wyobraźni w młodych umysłach, a także pomoc w rozwoju słownictwa i umiejętności komunikacyjnych, tak ważnych w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie. Jeżeli szukasz innych gier, które pomogą rozwinąć tę umiejętność, to z pewnością znajdziesz je w kategorii gry!

Szukasz sposobu na ciekawe spędzenie więcej czasu ze swoją pociechą? A może chciałbyś, aby nie nudziło się w czasie długich podróży? Jeżeli tak, to Story Cubes: gry będą dla Ciebie idealna! Niewielki rozmiar oraz kompaktowość pudełka sprawia, że w tę pozycję można grać wszędzie - w domu, pociągu, samolocie, a nawet samochodzie! Jeżeli twoje dziecko uwielbia takie gry, jak Uno, to jesteśmy pewni, że pokocha także i kostki Story Cubes!

Gra Story Cubes - dodatki

Dzięki różnorakim dodatkom do Story Cubes dla dzieci nigdy one się nie znudzą! Do gry można dołożyć także i inne, bardziej tematyczne kostki. Czy kiedykolwiek chciałeś wymyślić historię związaną z science fiction? Dotyczącą ratownictwa? A może związaną z podróżami? Ze Story Cubes - gry możesz otrzymać wszystko to, czego zapragniesz! To ty zdecydujesz, w jakim kierunku chciałbyś podążyć!

Gry Story Cubes to idealny sposób na spędzenie nudnego czasu nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych! Dzięki nim rozwiniesz swoją wyobraźnię, nauczysz się opowiadać ciekawe historie, a co najważniejsze - miło spędzisz czas z rodziną oraz z przyjaciółmi! Na co więc jeszcze czekasz? Sprawdź dostępność kostek Story Cubes już dziś!

 


... ...