Catan - gry planszowe i zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Catan: gry planszowe i zabawki: sprawdź dostępność na Gandalf.com.pl!

Czy kochasz grę planszową Catan? Szukasz nowego sposobu na spędzenie czasu z rodziną? Jeśli tak, to trafiłeś w idealne miejsce! Pozycja ta to jedna z najpopularniejszych strategicznych gier familijnych na świecie z milionami sprzedanych kopii. Od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem graczy, jest także ciągle rozwijana - dotychczas ukazało już kilkadziesiąt dodatków, a w przygotowaniu są kolejne! Catan: gra planszowa ma proste zasady, dzięki czemu nawet te młodsze dzieci będą się świetnie bawić! Na co więc czekasz? Sprawdź naszą ofertę w kategorii Catan - gry i zabawki!

Catan - zasady

Mimo swojej prostoty gra planszowa Catan jest zaskakująco głęboka. Istnieje wiele interesujących oraz nieoczywistych strategii, które mogą wykorzystać spostrzegawczy gracze, aby zwyciężyć. Zasady są bardzo podobne do innych pozycji typu osadnicy - gry planszowe. Nie skupiają się one na walce - co ciekawe, w grze wcale ona nie występuje! O wiele ważniejszy jest natomiast rozwój swoich miast oraz zarządzanie zasobami dostępnymi na wyspie - to właśnie jest kluczem do zwycięstwa w grze planszowej Catan! Ważną rzeczą jest także współpraca między graczami oraz strategiczne przechytrzenie przeciwnika - brak przemocy powoduje, że gra ta jest idealna nawet i dla młodszych odbiorców!

Celem jest zbieranie zasobów i wykorzystywanie ich do budowania dróg, osad, miast i rycerzy w celu zdobycia punktów zwycięstwa. Można je uzyskać na wiele różnych sposobów - od wybudowania najdłuższego szlaku handlowego, poprzez karty rozwoju, kończąc na rozbudowie miast oraz osad. Jeżeli szukasz dobrego porównania dotyczącego Catan - gry i zabawki, to jest ona bardziej skomplikowaną wersją legendarnej gry Monopoly - jeżeli więc poszukujesz pozycji, w której istnieje więcej zasobów niż tylko pieniądze, a także więcej struktur do wybudowania niż tylko hotele, to nie musisz już szukać dalej! Gra planszowa Catan jest dokładnie tym, czego chcesz!

Catan -  Junior

Jeżeli szukasz gry idealnej dla twojego dziecka, to właśnie ją znalazłeś! Nazywa się ‘Catan Junior’ 

i został zaprojektowany z myślą o Waszych szkrabach. Ta wersja klasycznej gry planszowej Catan została znacząco uproszczona, tak, aby nawet i kilkuletnie dzieci także mogły się dobrze bawić! A jeśli nie wiedzą jeszcze, jak grać, nie ma problemu - do gry dołączona jest instrukcja, jak zacząć.

Dzięki nowej wersji Catan: gra planszowa twoje dziecko nauczy się wielu cennych umiejętności, takich jak liczenie, dodawanie i odejmowanie, jednocześnie dobrze się bawiąc. Będą mogli również ćwiczyć swoje strategiczne myślenie, próbując przechytrzyć przeciwników, budując drogi i osady na wyspie pełnej gór, lasów i pastwisk. Grze planszowej: Catan najlepsze jest to, że wszystkie te umiejętności mogą być stosowane poza graniem w gry! Na co więc czekasz? Zamów swoje już dziś, zanim skończą się zapasy! A jeżeli szukasz czegoś innego, to nic nie szkodzi - sprawdź kategorię gry i zabawki, a na pewno znajdziesz coś idealnego dla swojego dziecka!

Catan - dodatki

Gra planszowa Catan posiada aż kilkadziesiąt różnych dodatków, które mogą być stosowane razem, i które znacząco rozwijają wiele z aspektów gry. Dodatek ‘Żeglarze’ dodaje do gry statki oraz nieodkryte lądy. ‘Kupcy i Barbarzyńcy’ zmieniają wyspę, dodając mosty, rzeki, kupców, a także unikalne zasoby. Natomiast dodatek ‘zamki i rycerze” pozwala na jeszcze większą rozbudowę miast oraz rekrutację rycerzy potrzebnych do obrony Catanu przed wikingami. Dzięki różnorakim dodatkom możesz spersonalizować swoje doświadczenie Catan - gra planszowa i sprawić, że będzie dokładnie takie, jakie chcesz!

Podsumowując, pozycję tą łączy wiele wspólnego z tymi typu osadnicy: gry planszowe. Jest ona idealna nie tylko dla dorosłych, ale także i dla dzieci - jest gwarantem rodzinnej zabawy na wiele godzin! Jej zasady są proste, ale mimo prostoty istnieje wiele różnych strategii, które pozwolą Ci zwyciężyć. Na co więc czekasz? Sprawdź dostępność pozycji w kategorii Catan - gry i zabawki, te najlepsze i najbardziej wartościowe znajdziesz na stronie internetowej sklepu Gandalf.com.pl!


z3
Zobacz więcej produktów