Gry i Zabawki - Pokemon TCG | sklep z zabawkami Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pokemon! Czy już wszystkie masz?

Nie ulega wątpliwości fakt, że współczesna popkultura przywróciła Pokemony do łask. Zabawki Pokemon wybierają najmłodsze pokolenia, dzięki reaktywacji popularnego animowanego serialu z lat 90. XX wieku. Na stronie Gandalf.com.pl znajdziesz wiele gadżetów, które spodobają się fanom serii.

Karty Pokemon

Tak naprawdę wszystko zaczęło się od gry i na grze się nie skończyło. Gry Pokemon są popularne nawet teraz, jednak zostały uwspółcześnione. Mowa tu oczywiście o aplikacji, dzięki której możemy chodzić po mieście i łapać ulubione postaci.

Karty Pokemon to wersja dla osób, które wolą rozgrywki domowe. Bardzo często poszczególne gry wyposażone są w dodatkowe figurki, które jedynie urozmaicają zabawę. Razem z przyjaciółmi możemy zbierać karty Pokemonów, wyposażone w szczegółowe informacje o mocy i właściwościach danych postaci.

Pokemon Trading Card Game

Kolekcjonerska gra karciana opiera się na grach komputerowych z serii Pokemon, a na rynku po raz pierwszy pojawiła się w 1996 roku.

Talie kart zawierają klasyczne Pokemony z pierwszej generacji, a także zupełnie nowe postaci. Karty z Pokemonami umożliwią Ci wybranie potężnego sojusznika oraz podjęcie walki na polu bitwy. Z pewnością przyda się tutaj myślenie strategiczne, które pomoże Ci wygrać starcia z przeciwnikami. Jeśli chcesz stać się trenerem Pokemonów, to niepowtarzalna okazja, by spełnić swoje marzenie.

Gry Pokemon

Idea Pokemonów zaczyna się wraz z grą komputerową, w której to gracze przemierzają świat, łapiąc magiczne stworzenia. Ten, kto będzie miał je wszystkie, zostanie mistrzem. Bardzo szybko japońska gra przeniosła się na strony mangi, a następnie na ekrany telewizorów.

Zabawki Pokemon wiążą się z grami karcianymi, figurkami, nawet popularnymi pokeballami, w które możesz schwytać swoje Pokemony. Franczyzna bije rekordy popularności, dlatego nie dziwi fakt, że na rynku pojawiają się coraz to nowe gadżety związane z serią. A Ty? Masz już wszystkie Pokemony?z5
z5