Zu&Berry - gry i zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zu&Berry – gry i zabawki

Jeśli Twój maluch jest ciekawy świata, a do tego lubi zwierzątka, to edukacyjne gry dla dzieci Zu&Berry będą idealne dla niego. Wesołe Zu&Berry zabiorą Was w podróż dookoła świata przez różne plansze do gier. Przygody morskie czy lądowe, wszystko to znajdziesz w serii gier Zu&Berry na Gandalf.com.pl. Ahoj przygodo!

Kim są Zu&Berry?

Zu&Berry to bohaterowie edukacyjnych gier dla dzieci. A co się kryje pod tymi imionami? Zu to mała, żółta surykatka, która kocha podróże i odkrywanie świata. Berry natomiast to fioletowa alpaka, która zupełnie przez pomyłkę znalazła się daleko od domu, ale wcale jej to nie przeszkadza. Zu&Berry poznały się przez zupełny przypadek, ale od razu się zaprzyjaźniły. Połączyła ich miłość do odkrywania świata, co teraz robią wspólnie. Teraz wspólnie zabierają w swoje podróże małych graczy i odkrywają przed nimi tajemnice z całego świata. Dołącz do nich!

Zu&Berry – gry

Zu&Berry to przyjacielskie zwierzaki, które zabierają graczy w dalekie i ciekawe podróże. Razem z nimi dzieci zwiedzą lasy, morza, wyspy czy zamki. Do dyspozycji macie gry w formie domino, karty czy gry pojedynkowe i wiele, wiele innych. Gry są kolorowe i estetycznie wykonane, a ich elementy są wielobarwne i bezpieczne dla dzieci w każdym wieku. Zaangażujcie do gry całą rodzinę i spędźcie wspólne, radosne wieczory, podczas których dzieci mogą się naprawdę wiele nauczyć. 

Gry Zu&Berry – dla kogo?

Gry z serii o małej surykatce i wesołej alpace są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Należy tylko odpowiednio dobrać tematykę gry, do wieku dziecka.  Dla najmłodszych graczy sprawdzą się gry o kształtach lub zwierzętach. Troszkę starsze dzieci chętnie zagrają w gry o emocjach albo domino, a te najstarsze maluchy poradzą sobie już z grami o tworzeniu wyrazów, przeciwieństwach czy liczbach. Dla fanów piratów i poszukiwaczy przygód Zu&Berry również znajdą coś specjalnego! A jeśli poszukujesz innych rozwijających gier dla dzieci, zajrzyj do kategorii zabawek edukacyjnych

Czego uczą gry Zu&Berry?

Gry Zu&Berry to nie tylko wesoła rozgrywka dla dzieci w każdym wieku. To także, a może nawet przede wszystkim, duża porcja wiedzy! Gry o wesołej alpace i surykatce nauczą Twoją pociechę spostrzegawczości, dedukcji i analitycznego myślenia. Rozbudują one także mapę skojarzeń u dziecka, przez co łatwiej będzie mu łączyć ze sobą elementy i przyswajać nowe słowa. Gry Zu&Berry przedstawiające zwierzęta, to także dawka wiedzy o tym, jak się nazywają, gdzie żyją. A dzięki powtarzaniu rozgrywki, dziecko szybko opanuje nowe gatunki zwierząt i będzie umiał przyporządkować je do odpowiedniego środowiska. Starsze dzieci, mogą spróbować cięższej wersji gry w domino i opanować podstawy matematyki, dobierając karty względem liczby zwierzątek lub gier poświęconych zadaniom matematycznym.

Gry edukacyjne, których bohaterkami są surykatka i alpaka Zu&Berry to nie tylko ciekawa rozrywka, ale i duża dawka wiedzy dla dzieci w każdym wieku. Gry podejmują zróżnicowaną tematykę, która z pewnością zaciekawi wszystkie dzieciaki, które są ciekawe świata. Leśne zwierzątka, pirackie skarby czy rycerskie pojedynki? To tylko niektóre spośród dostępnych na Gandalf.com.pl gier edukacyjnych Zu&Berry


z1
1 - 1 z 24 ofert