Exit - gry i zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Exit – gry i zabawki

Jeśli lubisz, gdy w trakcie rozgrywki towarzyszy Ci atmosfera niepewności, tajemniczości  i mroku, to znalazłeś się we właściwym miejscu! Tajemnicza zagadka, której rozwiązanie musicie znaleźć jak najszybciej, tykający zegar i tylko jedno wyjście. Właśnie taka jest seria gier Exit, dostępna na Gandalf.com.pl. Stwórz swój własny, prywatny escape room!

Gra Exit – escape room

Gry w stylu escape room to planszówki przygodowe, w których gracze rozwiązują serię zagadek i łamigłówek, używając wskazówek, podpowiedzi i strategii, aby osiągnąć wyznaczone cele. Typowa gra w formie escape room składa się z serii zagadek, które muszą być rozwiązane w określonym czasie. Gry wypełnione są różnymi historiami i scenariuszami, które przenoszą uczestników do wciągającego środowiska, gdzie muszą oni wykorzystać dostępne wskazówki, aby rozwiązać serię zagadek i uciec w określonym limicie czasu. Najpopularniejszą grą tego typu jest Exit gra planszowa. Gra Exit posiada kilka dostępnych wersji, dzięki czemu możesz wybrać motyw swojego prywatnego escape roomu.

Na czym polega gra Exit?

Seria gier Exit jest jak Twój prywatny escape room. Ty oraz reszta graczy musicie rozwiązać zagadkę i znaleźć wyjście z fikcyjnego pokoju, w jakim zamknęła was gra. I choć wszystko rozgrywa się w Twoim domu, to emocje porównywalne są do tych, które towarzyszą graczom w prawdziwym, zamkniętym pokoju zagadek. Do dyspozycji w trakcie gry macie karty zagadek, karty z podpowiedziami i rozwiązaniami i nawet…dysk dekodujący. Ten ostatni pomoże Wam złamać tajne kody, które pojawią się na różnych etapach gry. Uwaga! Niektóre elementy gry wymagają zniszczenia w trakcie rozgrywki, dlatego możecie podejść do gry Exit jednokrotnie!

Wersje gry Exit

Na rynku pojawiły się różne, dostępne na Gandalf.com.pl, wersje ucieczki. To Wy wybieracie, w jakim środowisku chcecie zostać uwięzieni! Może zdecydujecie się na tajemnicze, włoskie muzeum, a może chatę pośrodku lasu? Jedno jest pewne, cokolwiek wybierzecie, łatwo się nie wydostaniecie! Każda część Exit – gry stawia przed Wami trudne zagadki i kody do rozszyfrowania, a czas ucieka! 

Gra Exit – dla kogo?

Gry Exit to rozrywka przeznaczona dla starszych graczy. Niezbędna tutaj jest zdolność analitycznego myślenia, kombinowania i czytania między wierszami. Jeśli młodsi gracze chcą spróbować swoich sił w serii gier Exit, niech koniecznie do zespołu wezmą kogoś starszego! Inaczej może być im ciężko poradzić sobie z tajemniczymi zagadkami, jakie czyhają na każdym kroku. A przecież wszyscy chcą się wydostać z tajemniczego laboratorium albo grobowca faraona. A jeśli już uporacie się z zagadkami gier Exit, zajrzyjcie do działu gier logicznych, po inne tajemnice!

Seria gier Exit to rozrywka dla fanów escape roomów i tajemniczych zagadek. Wspólnie musicie znaleźć rozwiązania, jakich wymaga każda z części Exit. Gry te trzymają w napięciu do samego końca, a dzięki ciekawym rekwizytom, poczujecie, jakbyście naprawdę utknęli w opuszczonym muzeum, upiornym laboratorium czy strasznej chatce pośrodku lasu.  Wszystkie te zagadki czekają na Was na Gandalf.com.pl!


z1
 • Gra EXIT: Gra tajemnic Tajemnicze muzeum GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 59,73 zł
 • -9%
  Gra Exit: Gra Tajemnic - Złowieszcza Posiadłosć GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 54,87 zł 60.29
 • Gra EXIT: Gra Tajemnic - Zatopiony Skarb GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 63,80 zł 65.77
 • -9%
  Gra EXIT: Gra Tajemnic - Śmierć w Orient Expressie GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 59,85 zł 65.77
 • -18%
  Gra Exit: Gra Tajemnic - Zakazany zamek GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 57,17 zł 69.72
 • -18%
  Gra Exit: Gra Tajemnic - Stacja badawcza GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 57,17 zł 69.72
 • -9%
  Gra Exit: Gra Tajemnic - Zapomniana wyspa GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 63,44 zł 69.72
 • -11%
  Gra Exit: Gra Tajemnic - Grobowiec faraona GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 53,16 zł 59.73
 • -9%
  Gra Exit: Gra Tajemnic - Chata w lesie GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 54,87 zł 60.29
 • Gra Exit: Gra Tajemnic - Tajemnicze laboratorium GALAKTA
  GALAKTA  Gry / Zabawki niedostępny 59,73 zł
1 - 1 z 10 ofert