Granna - gry i zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Granna – gry i zabawki

Jeśli poszukujesz gier logicznych, które idealnie sprawdzą się w podróży, w trakcie rodzinnych wieczorów i dodatkowo rozwiną umiejętność analitycznego myślenia i wyobraźnię u Twojego dziecka, to trafiłeś w idealne miejsce. Granna – gry, to szeroki wybór zagadek logicznych, o różnych poziomach trudności, dostosowanych do wieku graczy. Układanki, zgadywanki, puzzle i o wiele więcej. A wszystko to znajdziecie na Gandalf.com.pl!

Granna – Smart Games

Linia Granna Smart Games, to seria układanek logicznych dostosowanych do najmłodszych graczy. Gry Granna Smart Games polegają na układaniu drewnianych elementów, według wzorów lub według własnego pomysłu. Np. dzieci muszą opracować jak połączyć księżniczkę z księciem albo jak zbudować zamek. To wyjątkowe gry, a ich elementy wykonane są z trwałego i lakierowanego drewna, pozwalającego na wielokrotne zabawy i układanie różnych konstrukcji. Taka zabawa pozwoli na rozwinięcie wyobraźni i widzenia przestrzennego, które pełni ważną funkcję w rozwoju małego dziecka i poznawaniu przez niego otaczającego świata. 

Granna – gry logiczne dla dzieci

Granna, wydawnictwo gier logicznych dla graczy w różnym wieku, ma w swojej ofercie plansze dobrane do wieku swoich graczy. Część z nich może być rozgrywana indywidualnie, więc będziesz mieć pewność, że dziecko samo zajmie się wciągającą grą. Część natomiast wymaga większej liczby graczy i dlatego będzie trzeba zaangażować innych członków rodziny. Wiele Granna – gier posiada różne poziomy trudności, tak aby mogli sobie z nimi poradzić nawet początkujący gracze. A gdy te podstawowe poziomy będą już za proste, wtedy mogą przejść na te bardziej skomplikowane plansze. 

Granna gry IQ

Gry z serii Granna IQ to wyjątkowe gry logiczne, które wymagają kombinowania i testowania różnych opcji. Układanie kształtów, łączenie kolorowych elementów czy odtwarzanie wzorów. Mimo że na pierwszy rzut oka wydają się proste, to okazuje się, że ich rozwiązanie wcale nie jest takie oczywiste i łatwe, a z niektórymi poziomami można męczyć się nawet przez długie godziny! Na szczęście Granna – gry w zestawie zawierają także książeczki z możliwymi rozwiązaniami, żeby móc zerknąć do nich w chwili zwątpienia. Przekładajcie elementy, kombinujcie, aż w końcu ułożycie wymagany wzór czy znajdziecie rozwiązanie. Granna gry IQ zamknięte są w małych pudełeczkach, dzięki czemu idealnie sprawdzą się także w trakcie długiej podróży. 

Granna – zabawki

Granna ma w swojej ofercie także zabawki edukacyjno-logiczne dla dzieci. Dzięki nim w trakcie zabaw dziecko będzie rozwijać w sobie umiejętność widzenia przestrzennego i wyobraźnię, co odgrywa bardzo ważną rolę w procesie dorastania. Drewniane zabawki, takie jak samochody, wymagające układania kształtów czy odtwarzania wzorów to niekończące się pomysły na zabawę. A gdy dziecko znudzi się układaniem kształtów, może włączyć auto lub inną zabawkę do swojej własnej, autorskiej zabawy. Do tego Granna zabawki wykonane są z trwałych materiałów, przez co posłużą dziecku przez kilka lat. 

Granna gry i zabawki to produkty dostosowane do dzieci w różnym wieku. Dzięki nim dzieci rozwiną w sobie zdolność logicznego i analitycznego myślenia, wyobraźnię i kreatywność, które mogą wykorzystać w przedszkolu, szkole i innych aktywnościach. Jeśli chcesz sprawić dziecku wyjątkowy i rozwijający prezent, postaw na Granna – gry i zabawki! A jeśli potrzebujesz więcej inspirujących i kreatywnych gier, zajrzyj do działu z grami logicznymi!


z2