Sowa Mądra Głowa - zabawki, gry edukacyjne | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Sowa Mądra Głowa

Jedna z najprzyjemniejszych i najbardziej skutecznych metod nauki, to nauka poprzez zabawę. Właśnie na niej oparte są produkty z serii Sowa Mądra Głowa, wydawanych przez markę Alexander. Na Gandalf.com.pl czeka na Ciebie kilkadziesiąt produktów przeznaczonych do edukacji dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Zabawki Sowa Mądra Głowa dedykowane są zarówno rodzicom, którzy mogą wykorzystywać je do nauki w domu, jak i nauczycielom i logopedom, dla których będą stanowić wspaniałą pomoc dydaktyczną.

Sowa Mądra Głowa – zabawki, które uczą

Dzięki zabawkom Sowa Mądra Głowa najmłodsi rozwijają wiele różnych umiejętności i poznają liczne nowe zagadnienia. Nauka przebiega przyjemnie, szybko i skutecznie. Nauczyciele i logopedzi zyskują narzędzie pracy, które urozmaica zajęcia i sprawia, że są one dla uczniów bardziej atrakcyjne. Zabawki Sowa Mądra Głowa pracę z dziećmi ułatwiają również rodzicom. Koniec z frustracją podczas nadrabiania zaległości! Seria udowadnia, że nawet nauka matematyki i ortografii może być bardzo przyjemna. Produkty Sowa Mądra Głowa to liczne warianty zabaw i gier. Dedykowane są zarówno do pracy samodzielnej, jak i w szerszym gronie kolegów z klasy czy przyjaciół.

Sowa Mądra Głowa – gry edukacyjne

Korzystając z gier edukacyjnych Sowa Mądra Głowa najmłodsi trenują motorykę małą, poprawną wymowę, pisownię. Poznają różne obszary codziennego życia, kształty, kolory, kształcą słuch fonemowy. Uczą się literek, cyferek, czytania, pisania i liczenia. To wszystko przy okazji emocjonującej zabawy. Przy grach edukacyjnych Sowa Mądra Głowa świetnie będzie bawić się cała rodzina. Nie mają skomplikowanych zasad, a wszystkie elementy są kolorowe i przyciągające wzrok. Niewątpliwym atutem gier Mądra Sowa są także ich ceny – za większość tytułów zapłacisz mniej niż 30 zł!

Sowa Mądra głowa – gry do nauki matematyki

Wielu dzieciom trudności sprawia matematyka. Na szczęście gry Mądra Sowa sprawiają, że zagadnienia związane z królową nauk same wchodzą do głowy! Przygodę z matematyką najlepiej rozpocząć od zabawek Cyferki oraz Cyferki – Pisanie Zmazywanie. Na kolejnych etapach nauki przydadzą się Sowa Mądra Głowa gry: Pogromcy Liczb, Może Pomnożę, Supermatematyk, Wyścig Matematyczny lub Licz Na Siebie. Jeśli Twoja pociecha narzeka, że matematyka jest trudna i nudna, dzięki tym zabawkom z pewnością zmieni zdanie i opanuje tajniki dodawania, odejmowania i mnożenia.

Gry Mądra Sowa – edukacja polonistyczna

Sowa Mądra Głowa przychodzi z pomocą również podczas nauki mówienia, pisania, czytania. Wraz z zabawkami z tej serii poznają litery, uczą się budować wyrazy, dzielić je na sylaby, układać zdania. Ćwiczą wymowę, np. różnicowanie głosek, poznają samogłoski, spółgłoski. Gry Mądra Sowa wspierają też naukę ortografii oraz poszerzają zasób słownictwa. Wraz z tytułem Opowiem Ci Mamo najmłodsi ćwiczą budowanie opowieści. Co za tym idzie zaczynają rozumieć zależności przyczynowo-skutkowe, a także tworzyć ciągi logiczno-myślowe.

Mądra Sowa – gry

Oprócz wspomnianych wcześniej tytułów w Gandalfie czeka na Ciebie wiele innych gier Mądra Sowa, które wszechstronnie wesprą rozwój Twojego malucha. Uwadze polecamy także takie tytuły, jak Pamięć Dźwiękowa, który uczy uważnego słuchania i różnicowania dźwięków, Wzory, Kolory, Memory – pomagający poznać kolory i kształty czy Klucz i Się Ucz, rozwijający motorykę małą i spostrzegawczość. Z Mądrą Sową i grami maluchy nauczą się również nazywać rzeczy, poznają zawody, zagadnienia związane z czasem, pory roku, zwierzęta, a nawet znaki drogowe, by zdać egzamin na kartę rowerową.


z4
1 - 4 z 89 ofert