CzuCzu: puzzle, gry, zabawki – Sklep Internetowy Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

CzuCzu

Zabawki CzuCzu to pomysł rodzinnej firmy z Krakowa, istniejącej od przeszło 10 lat. Cały proces ich powstawania, od pomysłu, przez projekt, po produkcję, odbywa się w Polsce. Produkty te pomagają rozwijać dziecięcą wyobraźnię i odkrywać świat. Dzięki książeczkom, puzzlom CzuCzu i grom CzuCzu rodzice i dzieci mogą spędzać wspólnie długie godziny na wspaniałej zabawie, wzmacniając łączącą ich więź. Zabawki zyskały uznanie psychologów i pedagogów. Wspierają rozwój motoryczny, emocjonalny, społeczny i intelektualny maluchów.

CzuCzu zabawki

Zabawki CzuCzu są bardzo estetyczne, zaprojektowane w nowoczesnej stylistyce, w oparciu o autorskie pomysły. Ciekawe grafiki są bliskie światom wyobraźni i kreatywności dziecka. Marka dba także o to, by zabawki CzuCzu wyróżniały się najwyższą jakością. Produkowane są z najlepszych i najtrwalszych materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo i nie szkodzą zdrowiu dziecka. W Gandalfie czekają na Ciebie najciekawsze CzuCzu zabawki. Mogą towarzyszyć Twojemu dziecku już od pierwszych miesięcy życia. Dla niemowląt polecamy Karty kontrastowe na kółeczku lub Starter malucha, które wspomagają kształtowanie inteligencji wizualno-przestrzennej. Nieco starsze maluchy zakochają się w seriach zabawek CzuCzu Dźwięki, Zabawy na start, Książeczka obserwacyjna, Biblioteczka CzuCzu lub Mała Akademia. W końcu przyjdzie też czas na naukę kolorów, literek, cyferek, zagadki, rysowanki i gry logiczne.

Puzzle CzuCzu

Pozwól dziecku odkrywać świat z edukacyjnymi puzzlami CzuCzu! Układanki rozwijają sprawność manualną i uczą logicznego myślenia. Pierwsze puzzle CzuCzu można podarować już rocznemu dziecku. Świetnie sprawdzi się zestaw Odkrywam koło. Maluchy 2+ pokochają Puzzle z dziurką, w których wyjmowane elementy trzeba dopasować do odpowiednich otworów, a także Puzzle progersywne. Podczas takiej zabawy dziecko poznaje kolory i kształty, nowe słowa, ćwiczy małą motorykę i rozwija wyobraźnię. Starsi odkrywcy świetnie będą bawić się dzięki Puzzlom obserwacyjnym, które trenują spostrzegawczość, cierpliwość, koncentrację i pamięć wzrokową. Z puzzlami CzuCzu poznają też cyferki, literki oraz ułożą mapy polski i świata. 

Duże puzzle CzuCzu

Kto powiedział, że elementy układanki muszą być drobne? Małe rączki o wiele lepiej poradzą sobie z dużymi puzzlami CzuCzu. Są bardzo wytrzymałe i zachęcają do odkrywania świata. W Gandalfie znajdziesz serie Duuuże Puzzle i Dłuuugie Puzzle CzuCzu. Zabawki te są świetnym pomysłem na prezent dla każdego malucha. Pamiętajcie, by zrobić na podłodze wystarczająco dużo miejsca. Niektóre duże puzzle CzuCzu mają nawet 3 metry długości! W niektórych zestawach układanek znajdziesz także kolorowe figurki i plakaty edukacyjne, które dodatkowo urozmaicą zabawę.

CzuCzu gry

Gdy dzieciom znudzą się puzzle, możesz zaproponować im gry CzuCzu. Są odpowiednie dla maluchów już od drugiego roku życia. Sklep Gandalf proponuje klasyczne gry CzuCzu Memorki i Domino. Wspólnie ćwiczcie pamięć, koncentrację, spostrzegawczość i strategiczne myślenie. Przetestujcie też CzuCzulotto – grę i układankę w jednym. Kto pierwszy ułoży na planszy odpowiednie żetony, wygrywa! Wszystkie gry CzuCzu są tematyczne i pozwalają poznawać konkretne obszary, np. zwierzęta, las, ocean czy sklep. Wesołe ilustracje pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy.

CzuCzu - gry dla starszych

Zabawki CzuCzu nie są skierowane wyłącznie do niemowlaków. W swojej ofercie marka posiada także gry logiczne dla starszych dzieci w wieku 6-9 lat, które znakomicie sprawdzą się w czasie podróży samochodem, tramwajem czy pociągiem. CzuCzu gry to różne rebusy, łamigłówki, iluzje optyczne, kolorowanki oraz równania. Zostały one przygotowane specjalnie tak, aby bawić, uczyć oraz zajmować uwagę dzieci. Dzięki CzuCzu zabawkom twoje dziecko rozwinie w sobie swoją naturalną ciekawość świata, a także umiejętność logicznego myślenia, tak ważną w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.


z9
1 - 9 z 203 ofert