Posiadłość szaleństwa - gry planszowe | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Posiadłość szaleństwa: gra planszowa 

Cokolwiek się tam kryje musi tam pozostać.

Czy kochasz gry planszowe? W takim razie mamy dla Ciebie nową grę do wypróbowania! Posiadłość szaleństwa to klimatyczna, ekscytująca oraz interaktywna gra planszowa, która zapewni Tobie i twoim przyjaciołom nie tylko wiele rozrywki, a również i… strachu! Zmierz się z potworami inspirowanymi powieściami L.P. Lovecrafta z innego wymiaru w kooperacyjnej grze planszowej posiadłość szaleństwa! Sprawdź jej dostępność na stronie internetowej sklepu Gandalf.com.pl!

Posiadłość szaleństwa – zasady

Posiadłość szaleństwa: gra planszowa jest to gra typowo kooperacyjna, w którą można grać z maksymalnie 5 osobami, a im więcej graczy, tym oczywiście lepiej. Co ciekawe, można także grać samodzielnie. W grze planszowej: Posiadłość szaleństwa wchodzimy w rolę Badaczy. Każdy z nich ma unikalne umiejętności, które mogą pomóc mu w rozwiązaniu wielkiej zagadki tytułowej Posiadłości Szaleństwa. Aby to zrobić, jesteśmy zmuszeni walczyć z potworami, rozwiązywać łamigłówki, a także rozmawiać z NPC-tami. Interakcje z nimi w pewien sposób wpływają na zakończenie gry, których jest kilka - i każdy z nich tylko czeka na odkrycie! Śpiesz się - każdy ruch powoduje, że to pozytywne rozwiązanie się oddala, a samych badaczy będzie czekać makabryczny los!

Posiadłość Szaleństwa: gra to wspaniały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Posiada ona wiele różnych, pięknie wyglądających kart oraz figurek. Zasady są proste do nauczenia, co pozwala, że od razu możecie zostać wciągnięci przez ekscytującą fabułę! Aby zagrać w grę Posiadłość szaleństwa, potrzebny jest jednak także i dostęp do aplikacji mobilnej. To właśnie w niej znajdują się wszystkie zasady rozgrywki, co znacząco ogranicza potrzebę znajomości wielu zasad oraz wyjątków przez graczy! Takie rozwiązanie użyte w Posiadłości Szaleństwa: grze planszowej to znakomite udogodnienie, które pozwala graczom skupić się na gęstym, powodującym ciarki na plecach klimatem rodem z powieści L.P. Lovecrafta!

Posiadłość Szaleństwa – dla kogo?

Gra planszowa: Posiadłość Szaleństwa to pozycja idealna dla wielbicieli mocnych wrażeń oraz wciągającej fabuły. Jest to typowy horror, w którym to chęć zwycięstwa szybko przemienia się w chęć poznania tego, co będzie dalej. Posiadłość Szaleństwa: gra w znakomity sposób oddaje klimat prosto z dzieł L.P. Lovecrafta, dlatego jest to idealna pozycja dla tych, którzy uwielbiają tego pisarza. Jest to także wspaniały prezent dla wszystkich fanatyków gier bez prądu. Jeżeli należysz do którejkolwiek z tych grup, to Posiadłość Szaleństwa będzie dla Ciebie idealna! Jeżeli jednak uważasz, że nie jest to gra dla Ciebie, to nic nie szkodzi! W naszej kategorii mamy różne rodzaje gier, od imprezowych po fabularne, więc dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Posiadłość szaleństwa – dodatki

Do Posiadłość Szaleństwa: gry stworzone zostało kilka dodatków dodających różne scenariusze oraz w znaczący sposób rozszerzających działanie gry. Co więcej, będziesz miał także okazję zagrania nowymi badaczami z unikalnymi umiejętnościami specjalnymi!  Jeden z dodatków do Posiadłości Szaleństwa nazywa się ‘Za progiem’ i dodaje do gry nowy scenariusz, a także nowych przeciwników oraz bossa, którego będziemy musieli pokonać. Z kolei rozszerzenie ‘Ulicy Arkham’ zmusi badaczy do walki nie tylko z mrocznymi siłami oraz bezwzględnymi kryminalistami, ale także z przybyszami zza gwiazd. Każdy z tych dodatków rozszerza Posiadłość Szaleństwa: grę planszową o kolejne karty oraz postacie NPC, z którymi będziemy mogli porozmawiać.

Posiadłość Szaleństwa – gra

Jeżeli uwielbiasz gry planszowe, a także kochasz się bać, to jest to gra dla Ciebie! Szepty zza murów będą nieustannie trzymać Cię w napięciu, a ty ciągle ryzykować będziesz obłąkaniem. Niech Cię to jednak nie przerazi: cały wymiar jest w niebezpieczeństwie i tylko Ty możesz go ocalić! Sprawdź więc dostępność gry planszowej Posiadłość Szaleństwa na stronie internetowej sklepu Gandalf.com.pl!


z1