Angry Birds - zabawki, gry planszowe i zręcznościowe | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Angry birds: gry i zabawki 

Przygotuj się na najbardziej ekscytującą zabawę w swoim życiu! Angry birds zabawki zapewnią Twojemu dziecku  rozrywkę na długie godziny, gwarantując przy tym pojawienie się uśmiechu na jego twarzy! Jest to jedna z najpopularniejszych gier na całym świecie - teraz możesz dostać w swoje ręce zabawki Angry birds w prawdziwym życiu! Twoje dziecko otrzyma możliwość odtworzenia wszystkich swoich ulubionych sceny z gier, właśnie dzięki tym niesamowitych figurkom, pojazdom oraz gadżetom. Nie tylko nadają się one do zabawy, ale także i do kolekcjonowania - na co więc jeszcze czekasz? Sprawdź dostępność Angry birds zabawki na stronie internetowej Gandalf.com.pl!

Angry birds – czym jest?

Angry birds gry zręcznościowej nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta gra na urządzenia mobilne zdobyła niezliczoną rzeszę fanów, nie tylko wśród dzieci, ale także i dorosłych. Zrelaksuj się dzięki zręcznościowej rozgrywce oraz wciągającej fabule - złym świniom udało się porwać jaja ptaków z ich gniazd! W Angry birds grze zręcznościowej twoim celem jest je odzyskać - aby tego dokonać, musisz zniszczyć umocnienia  za pomocą katapulty! W grze Angry Birds główni bohaterowie mają do dyspozycji różne umiejętności specjalne, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę. To właśnie na podstawie tej gry został nakręcony film, a także wymyślone inne zabawki - jak na przykład Angry birds gra planszowa!

Angry birds – na czym polega?

Na czym ona polega? Angry birds gra zręcznościowa to zwariowana pozycja, która rozpogodzi każdy posępny dzień! Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ilości jajek. Masz do dyspozycji prawie kilkadziesiąt kart przedstawiające różne postaci nie tylko z gry, ale również i z filmu. Aby zgarnąć jajka, musisz rękę na zwierzęciu przeciwnika, zanim on zrobi to samo! Po wypróbowaniu, jesteśmy pewni, że Angry birds gra planszowa szybko stanie się jedną z Twoich ulubionych gier!  Jeżeli mimo to nie jest to coś, czego szukasz, to sprawdź inne pozycje z kategorii gry!

Angry birds – figurki

Takie figurki, jak angry birds transformers zabawki pomogą zapewnić wszystkim rozrywkę na wiele godzin - niezależnie od tego, czy Twoje dziecko będzie bawić się samo, czy z przyjaciółmi i członkami rodziny! A co jest najlepsze? Że nie połamią się tak jak prawdziwe ptaki, kiedy wpadną na różne rzeczy (choć nie polecamy próbować). Więc śmiało i pozwól im latać w powietrzu bez obawy, że stanie się coś złego! Tylko uważaj na te świnie… one zawsze szukają kłopotów!

Angry birds transformers zabawki pozwolą rozegrać w umyśle twojego dziecka wielkie bitwy mechanicznych robotów! To połączenie z uniwersum Transformersów spowoduje, że jest to idealny prezent dla miłośników obydwu tych światów! Tym razem nie będziesz musiał używać katapult, aby zniszczyć umocnienia świń - dzięki angry birds transformers zabawce będziesz mógł w nie wjechać!

Angry birds – gadżety

Gwarantujemy, że seria zabawek Angry Birds stanie się ona jedną z ulubionych rozrywek Twojego dziecka! Istnieje wiele gadżetów z wizerunkami jego ulubionych bohaterów - od Czerwonego po Stellę - dzięki którym twój szkrab będzie mógł się całkowicie nimi otoczyć! On z pewnością je pokocha! Angry birds zabawki mają wszystko, co twoje dziecko może chcieć - wiaderka, materace, a nawet przedmioty do strojenia sobie żartów - wszystko to związane z Angry Birds!

Dzięki szerokiej gamie postaci, figurek, różnych pojazdów oraz gadżetów każdy znajdzie coś dla siebie! Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować armię, czy stworzyć nowe poziomy gry, zestaw zabawek Angry Birds ma wszystko, czego potrzebujesz! Pozwoli on Twojemu dziecku poszerzyć swoją wyobraźnię oraz zapomnieć o słowie ‘nuda’. Są one świetne dla dzieci w każdym wieku - stanowią wspaniały prezent dla małego każdego fana Angry Birds zabawek. A jeśli uwielbiasz grać na telefonie lub tablecie, to jest to właśnie to, czego potrzebujesz, aby podnieść poprzeczkę!  Na co więc jeszcze czekasz? Sprawdź dostępność zabawek Angry Birds na stronie internetowej sklepu Gandalf.com.pl!


z7
1 - 7 z 157 ofert