Uczę się bawiąc | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Uczę się bawiąc

Jak przekonać malucha do nauki cyferek lub liter? Najlepiej przy okazji zabawy! Świetnie sprawdzają się tutaj zabawki edukacyjne, szczególnie te, które angażują do zabawy i wydają ciekawe i zabawne dźwięki. Właśnie taka jest seria gier i zabawek Clementoni Uczę się bawiąc! Zobacz jakie wyjątkowe produkty z tej serii mamy dla Ciebie i Twojego malucha na Gandalf.com.pl!

Czego uczą zestawy Uczę się bawiąc?

Uczę się bawiąc od Clementoni, to gry i zabawki pełniące przede wszystkim funkcję dydaktyczną. Dzięki nim nawet najmłodsze dzieci powoli wejdą do świata nauki, ale w lekki i zabawny sposób. Piosenki, dźwięki i quizy pomogą im opanować takie zagadnienia jak litery, cyfry, kształty, nazwy zwierząt czy zawody. Dzięki zmywalnym tablicom czy puzzlom, dzieci mogą do woli próbować i we własnym tempie poznawać wybrane zagadnienia. A dodatkowe akcesoria, jak elektryczne pióro, które za pomocą dźwięku informuje o poprawnej odpowiedzi sprawi, że Twoja pociecha wręcz nie będzie mogła oderwać się od gry Uczę się bawiąc

Uczę się bawiąc – dla kogo?

Produkty od Uczę się bawiąc, są dostosowane do dzieci w różnym wieku. Znajdziesz tutaj proste gry obrazkowe i zabawki interaktywne dla maluchów, tablice do nauki pisania, podstaw matematyki i zawodów dla starszych dzieci, czy pierwsze słówka po angielsku i nauka działania zegara dla dzieci w wieku 5-7 lat. Nauka z produktami Clementoni: Uczę się bawiąc, może trwać przez całe dzieciństwo Twojej pociechy, a jej efekty zostaną z nim już na zawsze! 

Uczę się bawiąc – nauka pisania

Chcesz żeby Twoje dziecko poznało literki i opanowało ich pisownię? Postaw na tablice edukacyjne od Clementoni: Uczę się bawiąc! Dzięki nim, maluch nie tylko pozna wygląd literek i ich zastosowanie w wybranych słowach, ale będzie miał również możliwość praktyki. Za pomocą zmywalnych tablic, może do woli ćwiczyć pisownię najpierw pojedynczych liter, a później i całych wyrazów, dopóki jej w pełni nie opanuje. Przy okazji ucząc się nazw przedmiotów i zwierząt. 

Gry Uczę się bawiąc

W serię Clementoni: Uczę się bawiąc wpisują się także różnego rodzaju edukacyjne gry planszowe, dostosowane do wieku swoich graczy. Gry oparte są na skojarzeniach i zapamiętywaniu poszczególnych nazw i obrazków je przedstawiających oraz na ich połączeniu. Możecie wspólnie wybrać tematykę gry, np. decydując się na literki, nazwy zawodów czy inne, przydatne zagadnienia. Nauka poprzez grę to najłatwiejszy sposób na zapamiętywanie wyrazów, szczególnie jeśli zaangażujecie w to całą rodzinę i wspólnie spędzicie wieczór z grami od Uczę się bawiąc.  

Nauka poprzez zabawę, to najefektywniejsza forma edukacji, szczególnie wśród najmłodszych dzieci i przedszkolaków. Ciężko je przekonać do zabawy z książką, a o wiele chętniej przystaną na propozycję wspólnej gry lub interaktywnych zabawek od Clementoni: Uczę się bawiąc. Na Gandalf.com.pl znajdziesz najciekawsze zabawki i gry edukacyjne, które pomogą Twojemu dziecku przyswoić podstawową wiedzę. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zajrzyj do działu zabawek edukacyjnych i dobierz coś odpowiedniego do wieku i potrzeb Twojego malucha!


z1
1 - 1 z 20 ofert