Marvel - figurki pop, gry, zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Marvel – figurki pop, gry, zabawki

Franczyzna Marvela jest jedną z najpopularniejszych na całym świecie, dlatego nie dziwi ilość przedmiotów wprowadzanych na rynek. Na największych fanów SuperBohaterów czeka SuperOferta, którą znajdziesz na Naszej stronie.

Szczypta historii

Marvel obejmuje przede wszystkim filmy o superbohaterach, które opierają się na komiksach Marvel Comics, a związane są stricte z produkcją Marvel Studios. W tak rozsławionym pod wieloma względami Uniwersum znajdziemy komiksy, filmy krótkometrażowe Marvel One-Shots i seriale. Wśród kultowych marvelowkich postaci wyróżnić możemy zwłaszcza Iron Mana, o którym powstał pierwszy film Marvel Cinematic Universe. Oczywiście nie można zapomnieć o tak znanych i cenionych bohaterach, jak Kapitan Ameryka, Hulk, Hawkeye czy Spider-Man. Powstało również wiele filmów, w których to bohaterowie razem stają przed wyzwaniem uwolnienia świata z sideł zła. Razem tworzą oni grupę Avengers (Mścicieli).

Marvel – figurki i gry

Nic dziwnego, że popularna seria odnosząca się do świata wojowników, posiadających nadnaturalne umiejętności, bardzo szybko zapełniła sklepowe półki różnego rodzaju gadżetami i zabawkami. Marvel wyrobił markę, która zapanowała nad geekami w różnym wieku. Nie brakuje ubrań z logiem Uniwersum lub z ulubionymi filmowymi i serialowymi postaciami. Światem zawładnęły także figurki i gry. Różnego rodzaju produkty zostały stworzone, by fani mieli okazję wcielić się w najbardziej fascynujące dla nich postaci, a także, by móc z nimi przeżyć ich przygody. Nie brakuje ich przecież w trakcie walki dobra ze złem.

Wśród kultowych propozycji nie może zabraknąć niezwykle popularnych ostatnimi czasy figurek funko POP, mających charakter kolekcjonerski. Uchwytują one niezapomniane momenty z filmów i seriali w postaciach wielbionych przez miliony osób na całym świecie. Figurki Marvel mają ujmujący design, który jednak nie jest pozbawiony mrocznych elementów. Mówić możemy oczywiście nie tylko o figurkach POP. Marvel ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o postaci tworzone przez lego, słynące z nowatorskich pomysłów odnoszących się do świata gier, filmów, seriali czy komiksów.

Marvel – zabawki

Najbardziej zaangażowanym w świat Avengers fanom nie wystarczają filmy i seriale. Właśnie dlatego świat popkultury oferuje tak wiele możliwości wkroczenia w fantastyczne Uniwersum. Służą temu także gry Marvela o różnym charakterze. Możemy tu wspomnieć o grach komputerowych, karcianych, a nawet o lego, które wysuwa dokładne instrukcje pokonania przeciwnika bohaterów Marvela. Figurki i klocki są niezwykłymi elementami fikcyjnej rzeczywistości, a ich zadaniem jest rozwijanie wyobraźni. Po złożeniu modelu z zestawu, co z pewnością pozwoli dziecku ćwiczyć predyspozycje manualne i budowlane, stworzone postaci, pojazdy i budowle wzbogacą wnętrza dziecięcych pokoi i nadadzą im niepowtarzalny wydźwięk.

Marvel – pokolenia

Nie ulega wątpliwości, że poszczególne gadżety odnoszące się do świata Thora, Kapitana Ameryki, Czarnej Pantery i innych wielkich wojowników, nacieszą oczy i wyobraźnię dzieci. Warto jednak zaznaczyć, że filmowe adaptacje oraz niektóre komiksy przeznaczone są jedynie dla dorosłych. Nic więc dziwnego, że różnego rodzaju produkty wzbudzają zainteresowanie także starszych odbiorców, choć równie często ta fascynacja ma podłoże stricte kolekcjonerskie. A zresztą, kto nie chciałby zbudować własnego hełmu na podobieństwo tego, noszonego przez Iron Mena? Kto nie spróbuje zmierzyć się z gniewem Lokiego? Kto nie chciałby mieć laboratorium Tony'ego Starka? Oczywiście rzeczywistość superbohaterów to nie tylko gry. Marvel daje nam coś o wiele cenniejszego. Tworzy unikatowych bohaterów, z którymi możemy się utożsamić i czerpać z nich inspiracje. Obserwujemy ich przemiany i walkę z własnymi demonami. W końcu po to powstali, by dawać ludziom nadzieję i chronić ich przed złem. Tak, jak od lat czyni to Wasz Gandalf.


z6
1 - 6 z 135 ofert