Minecraft – zabawki i figurki – Sklep Internetowy Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

z1

Minecraft – zabawki i figurki

z1

Skąd wzięły się zabawki Minecraft?

Wszystko zaczęło się od gry wideo typu sandbox, opracowanej przez Mojang w 2011 roku. W Minecrafcie gracze eksplorują losowy świat (zbudowany z obiektów 3D), odkrywają i wydobywają surowce, wytwarzają narzędzia rzemieślnicze, budują obiekty lub roboty ziemne, mogą również walczyć z potworami, a także współpracować z innymi graczami lub z nimi rywalizować. Gra ma kilka trybów: kreatywny, przetrwanie, hardcore, przygoda i widz. Jej sukces sprawił, że na rynku pojawiło się wiele zabawek Minecraft i figurek Minecraft.

Minecraft zabawki

Po wyłączeniu konsoli lub komputera fani gry nadal mogą się nią cieszyć i czuć towarzyszący kreowaniu dreszczyk emocji. Wszystko dzięki fajnym zabawkom Minecraft. Najlepsze gadżety pomagają dzieciom rozwijać kreatywność i wyobraźnię, dają też mnóstwo frajdy. Do zabawy figurkami z Minecrafta można zaprosić również rodzinę i przyjaciół, co pozwoli zacieśnić więzi. Duży wybór Minecraft zabawek i gier znajdziesz w sklepie internetowym Gandalf. Świetnie sprawdzą się na prezent urodzinowy, imieninowy, gwiazdkowy czy na Dzień Dziecka.

Minecraft figurki

Warto zachęcać dziecko do zabawy figurkami Minecraft. Tego rodzaju zabawki są poręczne, można wykorzystywać je na mnóstwo sposobów, dzięki czemu tak szybko się nie nudzą. Na Gandalf.com.pl znajdziesz najlepszej jakości figurki z Minecrafta, które wiernie odwzorowują ulubione postacie, akcesoria czy zwierzęta. Mają atrakcyjne, żywe barwy, a większość z nich także ruchome kończyny. Minecraft figurki są wykonane z twardego, a co za tym idzie trwałego plastiku. Przetrwają wiele szalonych pomysłów Twojego dziecka i będą towarzyszyć mu podczas długich godzin wspaniałej zabawy.

Zabawki Minecraft LEGO

Sukces gry sprawił, że na rynku pojawiło się wiele zabawek Minecraft. Tego fenomenu nie mogła oczywiście przeoczyć także marka LEGO. 6 czerwca 2012 roku został wydany pierwszy zestaw LEGO Minecraft. Od tamtej pory klocków nawiązujących do gry regularnie przybywa. Wiele z nich znajdziesz w sklepie internetowym Gandalf.com.pl, w bardzo korzystnych cenach. Z pomocą LEGO Minecraft figurek i klocków można zbudować swoje własne uniwersum, odtwarzać przygody ulubionych bohaterów i przeżywać pasjonujące przygody. U dzieci LEGO Minecraft zabawki stymulują rozwój poznawczy, jednocześnie zwiększając zdolności motoryczne, koordynację ręka-oko i umiejętności rozwiązywania problemów.

Figurki Minecraft LEGO

Wśród zestawów LEGO szczególną popularnością cieszą się duże figurki Minecraft. Są łatwe do zbudowania i przedstawiają ulubionych bohaterów, np. LEGO Alex z kurczakiem czy LEGO Steve z papugą. Postacie mają ruchome kończyny, a specjalna dźwignia na plecach umożliwia aktywowanie lewego ramienia i dodatkowej funkcji. Minecraft figurki LEGO mają ok. 13 cm i dodatkową podstawkę. Można połączyć je z innymi zestawami klocków, by poszerzyć możliwości budowania i zabawy.

Pluszowe figurki z Minecrafta

Każda osoba długo grająca w Minecraft zaczyna utożsamiać się z tym ‘klockowym’ światem i pragnie mieć jego namiastkę w realnym życiu. Niezwykle przyjemnymi zabawkami Minecraft są pluszowe postacie. Wyprodukowane z miękkich materiałów zachęcają wręcz do przytulania. Pluszowe figurki Minecraft są przyjazne dla dzieci od 3 roku życia. Poręczny rozmiar sprawia, że maluchy mogą zabierać je wszędzie, gdzie tylko zechcą.