SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dobble – gry i zabawki

Szukasz emocjonującej, szybkiej gry rodzinnej i imprezowej? Trafiłeś w idealne miejsce. Gra planszowa Dobble, to właśnie taka gra! Zabawne obrazki i gra wymagająca jedynie spostrzegawczości i czujności. Świetnie sprawdzi się na imprezach, w podróży i w domowym zaciszu. Wybierz tylko edycję gry Dobble, względem swoich upodobań i graj! 

Gry planszowe Dobble – dla kogo?

Dobble to gra idealna dla osób szukających szybkiej rozrywki w gronie znajomych lub rodziny. Ma proste zasady, więc odnajdą się w niej zarówno dorośli, jak i dzieci. Gra planszowa Dobble to rozgrywka oparta w dużej mierze na spostrzegawczości i zręczności. Śmiało możesz więc angażować w nią całą rodzinę i znajomych, bez względu na wiek. A liczne, dostępne wersje gry, sprawią, że każdy fan gier i filmów, znajdzie edycję dla siebie. 

Na czym polega gra Dobble?

Dobble to gra, w której próbujesz znaleźć pary identycznie kolorowych symboli na kartach. Rozgrywana jest przy użyciu 55 kart. Zasady są proste, ale w grze dzieje się o wiele więcej, niż się na początku wydaje. Na kartach znajduje się osiem różnych symboli, a każdy symbol jest reprezentowany przez jeden z ośmiu kolorów. Celem Dobble – gry jest dopasowanie identycznych symboli pomiędzy kartami, aż do momentu, gdy nie będzie już żadnych dopasowań, wtedy każdy gracz zaczyna swoją turę jak zwykle. Gdy na stosie kart zabraknie kart – wtedy runda się kończy. Gra jest bardzo prosta, ale ma kilka naprawdę interesujących scenariuszy rozgrywki, o różnych poziomach trudności. Wybierz właściwe dla siebie i spędź wyjątkowe chwile z grą Dobble

Edycje gry planszowej Dobble

Dobble, gra, która bazuje na rozpoznawaniu podobnych obrazków, posiada liczne edycje. Czym się one od siebie różnią? Obrazkami! Jesteś fanem Harrego Pottera? Świetnie! Na kartach znajdziesz więc Harrego, Rona, Voldemorta czy różdżkę! Wybierzesz wersję plażową? Wtedy na kartach znajdą się okulary przeciwsłoneczne, piłka czy krab. To oczywiście nie jedyne dostępne wersje gry karcianej Dobble! Znajdzie się także edycja dla fanów Gwiezdnych Wojen, edycja ze zwierzakami czy taka, która zamiast kształtów zawiera cyferki. A dla fanów częstych wyjazdów i gry w Dobble w podróży, znajdzie się także wersja wodoodporna. Od teraz możesz zabierać swoją grę planszową Dobble dosłownie wszędzie! A dzięki filmowym czy bajkowym edycjom, możesz sprawić komuś wyjątkowy, spersonalizowany względem upodobań prezent, na każdą okazję!

Dobble – gry dla dzieci

Wydawnictwo Rebel zadbało także o mniejszych graczy Dobble. Na rynku planszówek ukazały się edycje dostosowane do najmłodszych. Dobble dla dzieci zawierają większe obrazki, łatwiejsze do zauważenia. Przedstawiają tylko zwierzęta, żeby dzieci grając, przy okazji uczyły się ich nazw i je kojarzyły. U maluchów, Dobble – gra dla dzieci, pełni także rolę edukacyjną i rozwijającą wyobraźnie, słownictwo i spostrzegawczość. Oczywiście, mniejsi graczę mogą próbować swoich sił w grze planszowej Dobble, wersji standardowej, ale może być ciężko im zauważyć nieznany przedmiot o różnych rozmiarach i go poprawnie nazwać. Najlepiej zacznijcie od Dobble dla dzieci, a potem kolejno odkrywajcie następne wersje! A jeśli szukasz innych gier dla dzieci, zajrzyj do naszego działu z planszówkami!

Gra Dobble to świetna rozrywka dla całych pokoleń. A uczucie, kiedy masz obrazek przed oczami, a i tak nie możesz go znaleźć, jest wręcz nie do opisania! Przekonajcie się sami i wybierzcie jedną z wersji gry karcianej Dobble, dostępnej na Gandalf.com.pl! Udanej rozgrywki!


... ...