SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Angielski 1 technikum

Czy tego chcesz, czy nie, angielski jest dziś wszechobecny. Nazywa się go nawet współczesnym lingua franca. Znajomość choćby podstaw angielskiego jest niezbędna podczas wyjazdów za granicę, sprawdzana się ją też często na rozmowach o pracę. Dlatego w większości szkół średnich uczniowie uczęszczają na lekcje właśnie tego języka obcego. By jak najlepiej przyswoić gramatykę, słownictwo, nauczyć się pisać, słuchać i mówić, niezbędny będzie dobry podręcznik do angielskiego dla liceum, klasy 1.

Podręcznik do angielskiego 1 liceum

Sklep Gandalf oferuje nowoczesne podręczniki do angielskiego 1 liceum, dostosowane do obowiązującej podstawy programowej. Znajdziesz u nas książki zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Proponujemy znane publikacje takich wydawnictw, jak Pearson Longman, Oxford, Macmillan, mm Publications czy Express Publishing. Czekają na Ciebie serie Focus, Headway, Vision, New Enterprise, Evolve, Open World i inne. Znajdziesz w nich słownictwo, gramatykę, zagadnienia kulturowe, a także zadania wspomagające rozwijanie umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania. Do większości podręczników do angielskiego 1 liceum dołączone zostały także atrakcyjne materiały dźwiękowe i multimedialne.

Ćwiczenia angielski 1 liceum

Bez czego nie może obejść się nauka angielskiego w 1 liceum? Ćwiczeń! Te proste książki mają wielką moc – pomagają trenować umiejętności i utrwalać wiedzę. Po zakończeniu każdego rozdziału z podręcznika warto sięgnąć właśnie po różnego rodzaju zadania. Nauczyciele z kolei chętnie wykorzystują tego rodzaju książki do zadawania prac domowych. Ćwiczenia angielski 1 liceum to świetne uzupełnienie podręcznika – nie zapomnij o nich podczas składania zamówienia!

Książka do angielskiego klasa 1 liceum – propozycje uzupełniające

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń, z którego będziesz korzystać podczas lekcji języka obcego, dobierze zapewne Twój nauczyciel. Jeśli chciałbyś jednak poszerzać swoją wiedzę samodzielnie w domu, albo przygotowujesz się do matury z tego przedmiotu, warto zaopatrzyć się w dodatkowe książki do angielskiego. Klasa 1 liceum to dobry moment, aby zakupić publikacje, które przydadzą Ci się przez kolejne 4-5 lat. Sięgnij po gramatykę dla uczniów szkół średnich, albo małe tablice, czyli minimum słów i maksimum wiedzy. Oferujemy również wiele materiałów pomocniczych do matury.

Książka do angielskiego klasa 1 technikum

Uczniowie techników kształcą się w konkretnych zawodach. Dlatego warto, by poznawali również słownictwo branżowe. Biblioteczkę książek do angielskiego w klasie 1 technikum warto uzupełnić o publikacje dla konkretnego zawodu. Elektryk, mechanik, kucharz – niezależnie od wybranego przez Ciebie kierunku kształcenia, z pewnością znajdziesz w Gandalfie odpowiedni podręcznik. Dobra znajomość branżowego słownictwa będzie miała znaczenie w późniejszym rozwoju zawodowym. Umożliwi Ci np. pracę za granicą, albo w międzynarodowym środowisku.

Podręcznik do angielskiego liceum klasa 1 – dlaczego jest tak ważny?

Podręczniki pozostają istotnym elementem nauczania języka angielskiego w 1 technikum i później, pomimo wszystkich trudności związanych z ich wyborem lub oceną. Nauczycielom dają przydatne porady na temat najlepszych technik prezentacji materiału, a uczniowi jasne ramy lekcji. Dzięki nim można śledzić postępy, nadrabiać zaległości i pracować samodzielnie w domu. Podręcznik do angielskiego liceum klasa 1 możesz przeglądać przed każdymi zajęciami, by odpowiednio się do nich przygotować.

Jak wybrać dobry podręcznik do angielskiego 1 liceum?

Przy wyborze książki do angielskiego dla klasy 1 liceum, warto wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Na początek trzeba określić grupę docelową. W tym przypadku podręcznik powinien być dostosowany do możliwości nastolatków, zawierać lekcje związane z ich zainteresowaniami i potrzebami. Niezwykle istotnym aspektem tego kryterium jest też poziom biegłości: podstawowy, średniozaawansowany lub zaawansowany. Wybierając podręcznik do angielskiego liceum klasa 1 należy przyjrzeć się programowi nauczania, by stwierdzić, czy odpowiada on celom kursu. Na angielskim od 1 technikum uczniowie powinni rozwijać cztery najważniejsze umiejętności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Na koniec warto zwrócić uwagę na dołączone do podręcznika materiały pomocnicze. Pliki MP3, płyty CD, filmy edukacyjne, strona internetowa, która wzbogaca treść kursu, przykładowe testy i arkusze maturalne nie tylko ułatwiają pracę nauczyciela, ale są coraz ważniejsze także dla samych uczniów.


... ...
liceum i technikum
klasa 1
język angielski
Zobacz więcej produktów