My Perspectives 5. Podręcznik do języka angielskiego dla liceum i technikum. Poziom C1 - Lewis Lansford, Hugh Dellar, Zbigniew Pokrzewiński, Robert Górniak NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

My Perspectives 5. Podręcznik do języka angielskiego dla liceum i technikum. Poziom C1

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

My Perspectives 5. Podręcznik do języka angielskiego dla liceum i technikum. Poziom C1, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik spełnia wymagania nowej podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych, gwarantuje nauczycielowi ich realizację, oraz zawiera liczne atrakcyjne rozwiązania dydaktyczne, m.in.:
- Zadania rozwijające kluczowe kompetencje XXI wieku, `Life Skills`;
- Materiały autentyczne inspirujące `ideami wartymi propagowania` dzięki dydaktyzowanym prezentacjom TED Talks
- Bogactwo materiałów przygotowujących do egzaminu maturalnego już od pierwszego poziomu serii
- Lekcje Starter wyrównujące poziom startowy uczniów.

My Perspectives 5. Podręcznik do języka angielskiego dla liceum i technikum. Poziom C1 po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Pomaga w nauce języka angielskiego. My Perspectives 5. Podręcznik do języka angielskiego dla liceum i technikum. Poziom C1 jest częścią serii My Perspectives. My Perspectives 5. Podręcznik do języka angielskiego dla liceum i technikum. Poziom C1 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
My Perspectives 5. Podręcznik do języka angielskiego dla liceum i technikum. Poziom C1, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.