SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Macmillan

Wydawnictwo Macmillan Education  stanowi część grupy Springer Nature, a na rynku wydawniczym jest obecne od ponad 175 lat na całym świecie. Mimo że programy kształcenia zmieniają się w zawrotnym tempie, dzięki podręcznikom z Wydawnictwa Macmillan mamy dostęp do najnowszych metod nauczania związanych przede wszystkim z kształceniem językowym w zakresie języków obcych.

Wydawnictwo Macmillan Education – podręczniki


Głównym celem Macmillan Wydawnictwa jest rozwój uczniów i nauczycieli oraz pomaganie w osiąganiu sukcesów w edukacji, pracy i życiu. Jest to możliwe, ponieważ specjaliści Wydawnictwa Macmillan uważnie wsłuchują się w potrzeby swoich konsumentów, dlatego zdobywana i opracowywana wiedza stanowi sedno przedstawianych materiałów edukacyjnych. Podręczniki Wydawnictwa Macmillan to sposób na osiągnięcie sukcesu przez uczniów, zbudowanie relacji z nauczycielami oraz inspirowanie ich i zapoznawanie z najnowszymi badaniami i metodami kształcenia. Gwarantują także kontakt z ekspertami światowej klasy.

Macmillan Polska – serie podręczników


Macmillan Polska to część Macmillan Education – wydawcy, który przede wszystkim zajmuje się wydawaniem podręczników szkolnych, poradników dydaktycznych i metodycznych.

Wśród najpopularniejszych serii podręcznikowych Wydawnictwa Macmillan
wyróżnić możemy „Password”, „Gateway Plus”, „Brainy”, „Checkpoint”, „Tiger” i wiele innych. W Macmillan strefa ucznia jest szeroka, dzięki czemu znajdziemy w niej książki odpowiednie dla różnych poziomów językowych zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

... ...
Zobacz więcej produktów