Podręczniki i książki do informatyki klasa 1 liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Informatyka klasa 1 liceum

Znajomość informatyki i technologii informacyjnych jest dziś niezbędna. Dziedziny te rozwijają się bardzo szybko i mają coraz większy wpływ na nasze życie. Znajomość języków programowania czy umiejętność tworzenia grafik są również bardzo pożądane na rynku pracy. Dlatego warto przykładać się do zajęć z informatyki od klasy 1 liceum. Dzięki sumiennej pracy szybko opanujesz najważniejsze zagadnienia.

Podręcznik do informatyki klasa 1 technikum

Do nauki z pewnością przyda Ci się dobry podręcznik do informatyki klasy 1 technikum i liceum. Znajdziesz go na Gandalf.com.pl. Dzięki wysokiej jakości książkom poznasz zagadnienia związane z arkuszami kalkulacyjnymi, grafiką rastrową, edytorami tekstu, programowaniem, interaktywnymi stronami WWW czy nauką przez internet. Oferujemy podręczniki do informatyki klasa 1 technikum zarówno dla zakresu podstawowego, jak i rozszerzonego. Publikacje największych oficyn edukacyjnych: Operonu, WSiP, Heliona, Nowej Ery, Migry. Wszystkie w bardzo korzystnych cenach!


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki i książki do informatyki klasa 1 liceum i technikum. Liczba produktów to: 14 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 10%. Kupisz tutaj między innymi Informatyka na czasie 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, Informatyka 1. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, Informatyka 1. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z1
liceum i technikum
klasa 1 po podstawówce
informatyka
1 - 1 z 15 ofert