Pioneer Plus Intermediate B1. Students Book - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni mm Publications - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pioneer Plus Intermediate B1. Student`s Book

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Pioneer Plus Intermediate B1. Student`s Book, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Najnowsza seria podręczników Pioneer Plus, stworzona, by spełnić wymogi podstawy programowej kształcenia ogólnego obowiązującej od 1 września 2019 r. i obejmuje wszystkie treści określone w tej podstawie programowej dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i pięcioletniego technikum.

Seria cechuje się bardzo ciekawym i aktualnym doborem tematów, co pozytywnie wpływa na motywację uczniów, a oprócz dobrego przygotowania do egzaminu maturalnego, koncentruje się na doskonaleniu kompetencji językowej. Nauczany język jest autentyczny i często osadzony w żywych dialogach, a w sekcjach dotyczących gramatyki i sprawności pisania dominuje podejście indukcyjne, co jest wartościowe dla ucznia.

Pioneer Plus Intermediate B1. Student`s Book po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa mm Publications. Pomaga w nauce języka angielskiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 969/3/2019. Pioneer Plus Intermediate B1. Student`s Book jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pioneer Plus Intermediate B1. Student`s Book, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.