SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Vision

Seria Vision to kurs dla szkoły ponadpodstawowej, który składa się z pięciu części. Poszczególne podręczniki przygotowują uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zawierają przy tym nowoczesny zestaw dodatków, które ułatwiają połączenie nauki w klasie z ćwiczeniami poza szkołą. Sprawdź ofertę Gandalf.com.pl w zakresie Vision Oxford.

Vision – seria

Podręczniki i zestawy ćwiczeń Vision ukazują się nakładem wydawnictwa Oxford. Seria wypełniona jest zagadnieniami i zadaniami odnoszącymi się do gramatyki, słownictwa i innych sprawności językowych, które potrzebne są do zdania egzaminu maturalnego oraz swobodnego funkcjonowania z językiem angielskim w życiu codziennym.

Innowacja to bardzo ważny wyróżnik Vision podręczników. Cykl skupia się na utrwalaniu słownictwa w nowoczesny sposób, rozwijaniu kompetencji ważnych w lekcjach Life Skills i zadaniach Mediation, a także uczą krytycznego myślenia i argumentowania.

Vision – cykl podręczników

Każdy nauczyciel dobiera inne formy kształcenia w zgodzie z najnowszymi badaniami i swoimi preferencjami, mając na uwadze to, co będzie najlepsze dla uczniów. Idealnie sprawdzą się tutaj podręczniki Vision. Seria składa się z książek, które rozwijają kompetencje na różnych etapach kształcenia, to znaczy w różnych klasach ponadpodstawowych.

Nauczyciele i uczniowie zyskują dostęp do materiałów audio i wideo, utrwalających lekcje z podręcznika i zachęcających do nauki. Dzięki serii Vision uczniowie mogą brać udział w animacjach gramatycznych, które przeznaczone są do pracy techniką „odwróconej klasy”, co ułatwia opanowanie nowych struktur gramatycznych.


... ...