Język angielski. Gramatyka dla uczniów szkoły średniej - Maciej Matasek Handybooks - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język angielski. Gramatyka dla uczniów szkoły średniej

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Język angielski. Gramatyka dla uczniów szkoły średniej, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Atutem niniejszej książki jest jej prosta konstrukcja. Jest ona podzielona na 90 jednostek lekcyjnych. Każda z nich dotyczy osobnego zagadnienia gramatyki angielskiej. Jednostka składa się z przejrzystych objaśnień wzbogaconych szeregiem przykładów ilustrujących zasady obowiązujące w danym dziale gramatyki oraz części ćwiczeniowej. Dobre opanowanie reguł powinno ułatwić rozwiązanie zadań z danego zakresu. Materiał zawarty w książce można wykorzystać wybiórczo według własnych wymagań lub też krok po kroku, opanowując stopniowo poszczególne działy gramatyki. Materiał zawarty w książce odpowiada wymogom podstawy programowej dla szkoły średniej liceum i technikum. Książka zawiera klucz z odpowiedziami do ćwiczeń.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Język angielski. Gramatyka dla uczniów szkoły średniej, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.