Język angielski zawodowy dla technika pojazdów samochodowych i technika mechanika. Zeszyt ćwiczeń - Katarzyna Sarna, Rafał Sarna, Krzysztof Więckowski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
Ulubione
Kategorie

Język angielski zawodowy dla technika pojazdów samochodowych i technika mechanika. Zeszyt ćwiczeń (miękka)

podręcznik

Język angielski zawodowy dla technika pojazdów samochodowych i technika mechanika. Zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń opracowany z myślą o osobach uczących się języka angielskiego jako języka zawodowego. Zawiera specjalistyczne słownictwo - nazwy materiałów, zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, narzędzi oraz maszyn używanych w warsztacie samochodowym i mechanicznym oraz technik stosowanych w trakcie naprawy i wytwarzania elementów. Autorzy kładą duży nacisk na kwestię komunikacji z klientem, jego profesjonalnej obsługi, a także organizacji pracy i problem radzenia sobie ze stresem.

Zeszyty ćwiczeń szlifuje prawie wszystkie umiejętności ważne w języku obcym - słuchanie, dzięki nagraniom dostępnym pod QR-kodami, mówienie, dzięki licznym zadaniom do rozwiązywania w parach. Są także propozycje tematów do pisania, zaś w każdym dziale dłuższy tekst, czy dialog do poćwiczenia czytania. Ćwiczenia gramatyczne są zawsze poprzedzone krótkim przypomnieniem podstawowych zasad.

Po wykonaniu wielu różnorodnych zadań, podnoszących kompetencje językowe, przyszły technik pojazdów samochodowych albo przyszły technik mechanik lepiej zrozumie materiał, utrwali wiadomości i słownictwo branżowe.

Sprawdź pozostałą ofertę do nauki zawodu http://sklep.wsip.pl/technik-pojazdow-samochodowych/

Język angielski zawodowy dla technika pojazdów samochodowych i technika mechanika. Zeszyt ćwiczeń przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Pomaga w nauce języka angielskiego. Język angielski zawodowy dla technika pojazdów samochodowych i technika mechanika. Zeszyt ćwiczeń jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Język angielski zawodowy dla technika pojazdów samochodowych i technika mechanika. Zeszyt ćwiczeń

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.