Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jolanta Holeczek, Anna Helmin NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image
 • image

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Biologia na czasie 2, zakres podstawowy to niezbędna pozycja w wyposażeniu każdego ucznia szkoły ponadpodstawowej. Dostarcza wiedzy na temat budowy i działania organizmu człowieka. Posiada przejrzyste infografiki, aby łatwiej zrozumieć funkcjonowanie poszczególnych procesów biologicznych oraz zapamiętać najistotniejsze fakty.
Biologia na czasie 2, Podręcznik dla liceum i technikumPodręcznik Biologia na czasie 2 opisuje najczęściej występujące choroby organizmu ludzkiego, ich objawy, sposoby diagnostyki i profilaktyki. Wiedza z podręcznika odwzorowuje elementy życia codziennego, za pomocą ułatwiających wskazówek O tym się mówi! oraz Bliżej życia. Znacznik Jest na to sposób pozwala szybciej zapamiętać najważniejsze informacje. Ułatwia przyswajanie wiedzy dzięki modułom powtórzeniowym po każdej lekcji oraz po każdym dziale.Biologia na czasie 2, Helmin Anna, Holeczek JolantaAutorzy podręcznika Biologia na czasie 2, zakres podstawowy zebrali najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania ludzkiego organizmu poparte wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie.

Biologia na czasie 2, Nowa EraPodręcznik Biologia na czasie 2, został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 1006/2/2020.

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Biologia. Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Biologia na czasie. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1006/2/2020. Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4.2/5 ( 20 ocen )
 • 5
  14
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Mirka

11-09-2020 10:03

Jednak co marka to marka, wszystko na miejscu i na czas, Gandalf zna się na podręcznikach. Błyskawicznie wszystko znalazłam po numerach dopuszczenia. Kompletowanie podręczników zajmowało mi kilka dni i kupę nerwów, a tu szybko, sprawnie i bez biegania

Czy recenzja była pomocna?
Twórca Recenzji Tygodnia! - nagroda w ramach cotygodniowego konkursu "Zdobądź punkty za recenzje" Gandalf.com.pl

Czesio

8-09-2020 12:17

Sklep ok. Zamówienie dotarło na czas. Wszystko już skompletowane. Aż mi się chce wkuwać biologie ;))

Czy recenzja była pomocna?

Kasia

8-09-2020 12:12

To niesamowite w jak przystępny sposób można przekazywać wiedzę. Najlepszy podręcznik do biologii jaki kupiłam.

Czy recenzja była pomocna?

Agata

7-09-2020 16:39

No naprawdę można poczuć się jak biolog! Tyle informacji o niektórych organizmach to nigdy nie dostałam. A wszystkie przejrzyste, konkretne i przekazane w zrozumiały sposób. Moja córka zadawała mi wiele pytań odnośnie organizmu człowieka i jego funkcjonowania. Dzięki książce nie tylko mogę jej to wytłumaczyć w dokładniejszy sposób, a nawet pokazać na pięknych ilustracjach. Kawał dobrej roboty, polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Miro_1975

7-09-2020 15:30

Książka bardzo dobrze wykonana, nigdzie się nie rozklej ani nie gniecie. Druk bardzo dobrej jakości. Przejrzałem i wydaje się być czytelnie napisana. Dzieciak będzie na pewno zadowolony. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona. Gandalf.com.pl

Czy recenzja była pomocna?

Ilona

7-09-2020 08:24

Biologia na czasie rzeczywiście jest na czasie! Zamiast tony suchych danych dostajemy genialne schematy i ilustracje, dzięki którym możemy poznać wszystkie sekrety ludzkiego organizmu. Jedna z lepszych książek na rynku - bardzo polecam.

Czy recenzja była pomocna?

adzixoxo

4-09-2020 14:49

polecam sklep Gandalf.pl. Podręczniki doszły do mnie bardzo szybko, sklep oferuje dobre ceny. Dodatkowo plus za kontakt z biurem obsługi klienta!

Czy recenzja była pomocna?

Zuzkor

4-09-2020 14:43

Obsługa na wysokim poziomie. Od zamówienia, po jakość i wysyłkę.

Czy recenzja była pomocna?

Wojtek

4-09-2020 14:34

Ciekawy układ tekstu w podręczniku, pomaga zapamiętywać najważniejsze informacje. Szybka i bezproblemowa wysyłka ze strony sklepu Gandalf.

Czy recenzja była pomocna?