Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Tomasz Rachwał, Wioleta Kilar NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 • Nr dopuszczenia: 973/2/2020
 • z serii Oblicza geografii
 •  

 • Wysyłka jutro
  Ten produkt zamówiony do godz. 16 zostanie wysłany jeszcze dzisiaj! Dotyczy zamówień potwierdzonych, opłaconych przez pobranie, PayU, kartą.
 • Odbiór w Łodzi już jutro

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik `Oblicza geografii 2` do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury.

- Ułatwia zrozumienie przyczyn i konsekwencji wybranych procesów politycznych i społeczno-gospodarczych dzięki elementowi Przyczyny i skutki.
- W ciekawy sposób wyjaśnia skomplikowane zjawiska i procesy społeczno-ekonomiczne na atrakcyjnych i czytelnych infografikach.
- Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementów Podsumowanie oraz Test sprawdzający.
- Umożliwia przypomnienie podstawowej wiedzy z geografii dzięki elementowi To było w szkole podstawowej zamieszczonemu na początku każdego rozdziału.
- Ćwiczy umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych z określonym czasownikiem operacyjnym dzięki elementom Sposób na zadania oraz Zadania powtórzeniowe zamieszczonym na końcu każdego rozdziału.
- Ułatwia przygotowanie do matury za pomocą elementu Interakcje, który w syntetyczny sposób przedstawia najważniejsze relacje i zależności między komponentami środowiska geograficznego.
- Umożliwia ocenę zjawisk i procesów społeczno-ekonomicznych zachodzących w naszym kraju na tle innych państw dzięki elementowi W Polsce.
- Pozwala doskonalić umiejętność analizy i interpretacji danych statystycznych, ponieważ zawiera różnorodne mapy, wykresy i tabele.

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Geografia. Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Oblicza geografii. Numer dopuszczenia podręcznika to: 973/2/2020. Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4.6/5 ( 8 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Julcia

2-09-2020 20:51

Książki łatwo znaleźć, szybko przyszły i cena nawet nie jest zła,Polecam bardzo ;D

Czy recenzja była pomocna?

Robert L.

31-08-2020 16:25

Przejrzałem podręczniki zamówione dla dzieciaków . Muszę przyznać, że fajna, wysokiej jakości pozycja. Dobre wykonanie, jakościowe ilustracje, całkiem ciekawe

Czy recenzja była pomocna?

Nauczyciel

25-04-2020 12:23

Tak jak w przypadku przedsiębiorczości tak i ucząc geografii używam podręcznika tego autora z Nowej Ery. Poprzedni podręcznik do ponadgimnazjalnych Oblicza geografii 2 ZR był bardzo dobry, mam nadzieję, że ten będzie jeszcze lepszy. Mam nadzieję, że będzie wcześniej dostępny, bo na stronie NE widziałem już dawno zapowiedź i że będzie sprzedawany w czerwcu.

Czy recenzja była pomocna?