Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Marcin Braun, Elżbieta Wójtowicz, Krzysztof Byczuk, Agnieszka Byczuk NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Zrozumieć fizykę cz. 2 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury.

-Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.
-Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym.
-Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników pomiarów.
-Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie - omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.

Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Fizyka. Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Zrozumieć fizykę. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1002/2/2020. Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.2/5 ( 17 ocen )
  5
  7
  4
  1
  3
  2
  2
  3
  1
  4

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Bartek

 • 22-09-2020
 • 15:58

Jeden z lepszych podręczników do fizyki, polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Agata

 • 21-09-2020
 • 14:07

Świetny podręcznik. Córka w końcu zrozumiała fizykę! :)

Czy recenzja była pomocna?

Ilona

 • 21-09-2020
 • 12:08

Dobra książka do fizyki, zdaję rozszerzoną maturę i dzięki niej jestem dobrej myśli.

Czy recenzja była pomocna?
Twórca Recenzji Tygodnia! - nagroda w ramach cotygodniowego konkursu "Zdobądź punkty za recenzje" Gandalf.com.pl

Olus

 • 21-09-2020
 • 11:53

Polecam

Czy recenzja była pomocna?

Borys

 • 21-09-2020
 • 11:50

Dobry podręcznik do fizyki, sporo wiadomości dla zaawansowanych, opisane jednak w prosty zrozumiały sposób

Czy recenzja była pomocna?