Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Marcin Braun, Elżbieta Wójtowicz, Krzysztof Byczuk, Agnieszka Byczuk NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Zrozumieć fizykę cz. 2 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury.

-Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.
-Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym.
-Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników pomiarów.
-Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie - omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.

Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Fizyka. Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Zrozumieć fizykę. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1002/2/2020. Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Zrozumieć fizykę 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3.3/5 ( 19 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  3
 • 1
  4

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Nikodem

ilość recenzji:37814

2-09-2021 21:11

Siada psycha panowie już

Czy recenzja była pomocna?

Bartek

ilość recenzji:37814

22-09-2020 15:58

Jeden z lepszych podręczników do fizyki, polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Agata

ilość recenzji:18

21-09-2020 14:07

Świetny podręcznik. Córka w końcu zrozumiała fizykę! :)

Czy recenzja była pomocna?

Ilona

ilość recenzji:23

21-09-2020 12:08

Dobra książka do fizyki, zdaję rozszerzoną maturę i dzięki niej jestem dobrej myśli.

Czy recenzja była pomocna?

Olus

ilość recenzji:116

21-09-2020 11:53

Polecam

Czy recenzja była pomocna?

Borys

ilość recenzji:37814

21-09-2020 11:50

Dobry podręcznik do fizyki, sporo wiadomości dla zaawansowanych, opisane jednak w prosty zrozumiały sposób

Czy recenzja była pomocna?