To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Elżbieta Megiel, Grażyna Świderska, Karol Dudek-Różycki,
Ulubione
Kategorie

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Maturalne karty pracy z kartami laboratoryjnymi `To jest chemia` część 1. ułatwiają systematyczne przygotowania do matury. Zamieszczono w nich zadania typu maturalnego do wszystkich działów podręcznika opracowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych. W publikacji znajdują się kody dostępu do filmów ze wszystkimi doświadczeniami obowiązkowymi zamieszczonych na portalu docwiczenia.pl.

Umożliwiają skuteczne utrwalenie wiadomości z chemii ogólnej i nieorganicznej oraz systematyczne sprawdzanie opanowania umiejętności dzięki zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
Kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki Kartom laboratoryjnym i dostępowi do filmów z doświadczeniami chemicznymi na portalu docwiczenia.pl.
Uczą analizy poleceń i właściwego rozumienia czasowników operacyjnych użytych w zadaniach maturalnych - Jak rozumieć polecenia?
Ułatwiają osiągnięcie biegłości w rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i Wskazówkom matematycznym.
Oswajają uczniów z typami zadań maturalnych i formą egzaminu już od klasy 1. dzięki zadaniom CKE z arkuszy maturalnych To było na maturze! do każdego działu.

To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia. To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są częścią serii To jest chemia. To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Maturalne karty pracy + karty laboratoryjne dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: