Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Ryszard Kozik, Władysław Zamachowski, Marek Guzik NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

- Skutecznie przygotowuje do matury dzięki rozwiązaniom kształcącym kluczowe umiejętności biologiczne, takie jak analiza doświadczeń, wyjaśnianie związków przyczynowo-skutkowych oraz analiza procesów biologicznych.
- Kształci umiejętność rozwiązywania zadań typu maturalnego za pomocą elementu Wiesz, umiesz, zdasz.
- Zawiera wskazówki jak rozwiązywać zadania.
- Wskazuje wymagania egzaminacyjne poprzez cele lekcji ujęte w elemencie Zwróć uwagę na...
- Pomaga w utrwalaniu wiedzy poprzez powtarzanie istotnych informacji z klasy 1, niezbędnych do zrozumienia zagadnień omawianych na lekcji, dzięki elementowi Przypomnij sobie.

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Biologia. Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Biologia na czasie. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1010/2/2020. Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Nicki

8-09-2020 15:40

szybko przyszło

Czy recenzja była pomocna?