Zbiór zadań z chemii dla liceów i techników. ZAKRES ROZSZERZONY 2019 - Krzysztof M. Pazdro, Anna Rola-Noworyta PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań z chemii dla liceów i techników. ZAKRES ROZSZERZONY 2019

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Zbiór zadań z chemii dla liceów i techników. ZAKRES ROZSZERZONY 2019, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Nowe wydanie zbioru, zmienionego i rozszerzonego, polecamy zarówno absolwentom szkół podstawowych, jak i absolwentom gimnazjów.

Obejmuje wszystkie wymagania programowe kształcenia chemii w zakresie rozszerzonym, ujęte w dotychczasowej podstawie programowej oraz w nowej podstawie dla liceów i techników, obowiązującej w tych szkołach od września 2019 r.

Do zbioru dodano nowe zadania w kilku istniejących rozdziałach (zwłaszcza w zakresie chemii organicznej), a także nowe rozdziały: Chemia wokół nas i Elementy ochrony środowiska. Stosowaną dotychczas systematyczną i zwyczajową nomenklaturę związków nieorganicznych, zalecaną przez PTChem, zmieniono na powszechnie przyjętą nomenklaturę opartą na systemie Stocka. Przeredagowano również formę poleceń występujących w zadaniach - z bezokolicznikowej na osobową.

Zbiór zawiera odpowiedzi do wszystkich zadań.

Zbiór zadań z chemii dla liceów i techników. ZAKRES ROZSZERZONY 2019 po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zbiór zadań z chemii dla liceów i techników. ZAKRES ROZSZERZONY 2019, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.7/5 ( 53 oceny )
 • 5
  45
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  2
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.