Oblicza geografii 1. Maturalne karty dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Violetta Feliniak, Józef Soja, Dorota Burczyk, Bogusława Marczewska, Sebastian Ropel NOWA ERA - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Oblicza geografii 1. Maturalne karty dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Oblicza geografii 1. Maturalne karty dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Maturalne karty pracy `Oblicza geografii 1` to znana publikacja w nowej odsłonie, skorelowana z podręcznikiem, teraz udoskonalona o nowe rozwiązania zapewniające solidne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu maturalnego już od pierwszej klasy.

Oswaja z formą zadań maturalnych dzięki zadaniom typu maturalnego uporządkowanym według rozdziałów z podręcznika.
Pomaga kształcić umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych dzięki przykładowym zadaniom rozwiązanym krok po kroku.
Pomaga wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturze dzięki zadaniom CKE wybranym do każdego rozdziału.
Wspiera kształcenie umiejętności pracy z mapą dzięki zamieszczeniu wielu różnorodnych map, m.in. mapy turystyczno-topograficznej, jako materiału źródłowego do zadań.
Ułatwia wyćwiczenie umiejętności analizy i interpretacji map, fotografii, rysunków i wykresów dzięki zadaniom zawierającym różnorodny materiał ilustracyjny.
Umożliwia przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności po klasie 1 za pomocą Zestawu zadań maturalnych, który znajduje się na końcu publikacji.
Ułatwiają pracę nauczycielowi dzięki gotowemu kluczowi odpowiedzi dostępnemu na stronie dlanauczyciela.pl

Oblicza geografii 1. Maturalne karty dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Geografia. Oblicza geografii 1. Maturalne karty dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Oblicza geografii. Oblicza geografii 1. Maturalne karty dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Oblicza geografii 1. Maturalne karty dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

g

7-09-2020 20:46

polecam

Czy recenzja była pomocna?

Anna

14-08-2020 15:24

Wasze wszystkie produkty, a przede wszystkim książki są najlepsze. Szukałam książek na różnych stronach, ale niestety nie wszystkie z nich były dostępne. U Was jest zupełnie inaczej, gdyż na Waszej, jednej stronie mogę kupić wszystko jednorazowo i dostawa błyskawiczna. Kiedyś, gdy jeszcze byłam mniejsza, to bardzo często zamawiałam różne produkty od Was, m.in. gry planszowe ; 5 sekund, gorący ziemniak i wiele innych, podręczniki do szkoły, różne gry na prezenty dla rodziny, upominki. Najbardziej lubię grę 5 sekund. Razem z moją całą rodziną gramy w to, w szczególności w święta, gdy wszyscy się zjeżdżają i jest wtedy taka cudowna atmosfera. Pozdrawiam i przesyłam buziaczki dla całego zespołu Gandlaf.

Czy recenzja była pomocna?