Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

podręcznik

Wydawnictwo NOWA ERA
Nr dopuszczenia: 1001/1/2019
Data wydania 2019
z serii Odkryć fizykę

Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

`Odkryć fizykę` dla klasy 1. to podręcznik i zbiór zadań w jednym! Uczeń pierwszej klasy szkoły ponadpodstawowej znajdzie więc w nim nie tylko zbilansowaną wiedzę, ale i szereg zadań, aby móc sprawdzić ją w praktyce. Zbiór zadań znajduje się na końcu podręcznika, przez co, wszystko jest uporządkowane i

Czego dowiesz się na lekcjach fizyki w klasie pierwszej?


Fizyka to nauka o strukturze i zachowaniu materii i energii. W fizyce poznajemy podstawowe zasady rządzące światem przyrody. Zasady te obejmują prawa ruchu, energii i termodynamiki. Poznajemy również strukturę atomów i cząsteczek oraz ich wzajemne oddziaływanie. Fizyka jest niezbędna do zrozumienia, jak działa świat i odgrywa istotną rolę w wielu osiągnięciach technologicznych. Podręcznik Odkryć fizykę 1 adresowany jest do uczniów liceum oraz technikum, którzy rozpoczynają kolejny etap swojej edukacyjnej ścieżki. Zawiera on wszystkie istotne, składowe elementy, które pozwalają na zaznajomienie się z podstawami tego przedmiotu. Dodatkowo każdy rozdział kończy się podsumowaniem kluczowych zagadnień, które w nim się pojawiły oraz zestawem pytań sprawdzających, które przyczyniają się do ugruntowania zdobytej wiedzy.
Podręcznik wzbogacony jest także w szereg ilustracji, rysunków oraz schematów, które ułatwią i przyczynią się do lepszego zrozumienie omawianych zagadnień.

Zalety podręcznika Odkryć fizykę 1:


- Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom (A to ciekawe, Z historii).
- Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.
- Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, dodatkom matematycznym, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika.
- Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także Podsumowaniom oraz Pytaniom i zadaniom na zakończenie tematów.

Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Fizyka. Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii Odkryć fizykę. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1001/1/2019. Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 1 po podstawówce,  fizyka,  podręcznik
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2019
Ilość stron: 232
Nr dopuszczenia: 1001/1/2019

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Odkryć fizykę 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 13 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Wiktoria

ilość recenzji:40793

15-09-2021 18:58

podręcznik jasny i łatwy do realizacji

Czy recenzja była pomocna?

Jarek K

ilość recenzji:40793

5-09-2020 10:58

Odkryć Fizykę 1 Nowa Era - robotę robią infografiki i obrazki. Dzięki temu trudny przedmiot jakim jest fizyka jest zdecydowanie przystępniejszy. Wykonanie ok.

Czy recenzja była pomocna?

Jarek K

ilość recenzji:40793

5-09-2020 10:58

Odkryć Fizykę 1 Nowa Era - robotę robią infografiki i obrazki. Dzięki temu trudny przedmiot jakim jest fizyka jest zdecydowanie przystępniejszy. Wykonanie ok.

Czy recenzja była pomocna?

Waldemar

ilość recenzji:40793

3-09-2020 00:00

Ciekawy podręcznik, przejrzałem i muszę przyznać że podstawy fizyki i doświadczeń dobrze opisane. Czytelnie

Czy recenzja była pomocna?