W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Arkadiusz Janicki, Mariusz Menz, Justyna Kięczkowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Prezentuje treści przedmiotowe w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób dzięki uporządkowanej i atrakcyjnej szacie graficznej.
Wzbudza zainteresowanie przedmiotem przez zastosowanie interesujących przykładów nawiązujących do życia oraz atrakcyjnych rozwiązań graficznych.
Umożliwia rozwijanie przydatnych w życiu umiejętności przedmiotowych - takich jak analiza danych statystycznych, tekstów naukowych i publicystycznych oraz przekazów medialnych, a także argumentowanie własnych opinii w dyskusji - dzięki różnorodnym ćwiczeniom zamieszczonym po każdym temacie.
Pozwala na samodzielne powtórki z wykorzystaniem czytelnych Podsumowań.
Zawiera pełny tekst Konstytucji RP, dzięki czemu uczeń w każdej chwili może skorzystać z tekstu ustawy zasadniczej.

W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Wiedza o społeczeństwie. W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii W centrum uwagi. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1034/1/2019. W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
W centrum uwagi 1. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.7/5 ( 19 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  2
 • 3
  5
 • 2
  3
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Mimi

14-05-2021 14:17

Podstawowy podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum W centrum uwagi jest solidnie wykonany i bogato ilustrowany, myślę, że będzie dobrze służył. Dostawa na czas.

Czy recenzja była pomocna?

Jaga

5-10-2020 23:11

Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Polecam

Czy recenzja była pomocna?

Jolanta

20-08-2020 09:50

Podręcznik dobry, testowałam przed wydaniem. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, a Gandalf dosyła na czas.

Czy recenzja była pomocna?

marcin

11-09-2019 00:19

polecam

Czy recenzja była pomocna?

Monika

23-08-2019 13:44

Podręcznik nie za gruby, wykonanie oki.

Czy recenzja była pomocna?