SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Karty pracy język polski klasa 1 podstawowa

Już od pierwszej klasy szkoły podstawowej dzieci uczestniczą w edukacji polonistycznej. Rozwijają swoje umiejętności w zakresie czytania, słuchania, pisania i mówienia, aby sprawnie posługiwać się ojczystą mową. Poznają też różne zagadnienia językowe, aby ich wypowiedzi pozostawały też poprawne. Nauczanie w ramach edukacji polonistycznej wspierają oczywiście dobre książki. W sklepie internetowym Gandalf.com.pl znaleźć możesz zarówno podręczniki, jak i karty pracy do języka polskiego klasy 1 podstawowej.

Język polski klasa 1 szkoła podstawowa karty pracy

W Gandalfie oferujemy publikacje największych oficyn edukacyjnych: MAC Edukacja, Nowa Era, WSiP, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe do języka polskiego w klasie 1. Karty pracy z takich serii, jak Owocna edukacja, Elementarz odkrywców, Nowi Tropiciele, Szkolni przyjaciele. Znajdziesz w nich różnorodne ćwiczenia umożliwiające pracę z dzieckiem. Wspomagają one naukę pisania (pisanie po śladzie, zadania grafomotoryczne) i czytania ze zrozumieniem, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz przyczyniają się do utrwalania treści z lekcji. Karty pracy do języka polskiego w klasie 1 podstawowej uczą samodzielnego działania, zachęcają do odkrywania świata i poszerzania wiedzy.  

Karty pracy język polski klasa 1 podstawowa – co znajdziesz w środku?

Nauka języka polskiego w klasie 1 podstawowej z kartami pracy to czysta przyjemność! Pełne są kolorowych ilustracji, kolorowanek, uzupełnianek czy rebusów. Dzieci uczą się opisywać obrazki, trenują pisanie i rozpoznawanie głosek i liter, dzielenie wyrazów na sylaby, budowanie zdań. W kartach pracy do języka polskiego klasy 1 podstawowej znalazły się też ćwiczenia na rozumienie ze słuchu. Atrakcyjna szata graficzna zachęca dzieci do podejmowania aktywności. A zatem, ołówki i kredki w dłoń! Niezbędną do uzupełniania kart pracy wyprawkę szkolną też znajdziesz w naszej ofercie!   


... ...
szkoła podstawowa
klasa 1
język polski