Książki i podręczniki do informatyki klasa 1 szkoła podstawowa | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Informatyka klasa 1 podstawowa

W dzisiejszy czasach szybkie zdobycie zdolności informatycznych jest podstawą funkcjonowania. Dzieci w wieku przedszkolnym w wielu przypadkach są już bardzo doświadczonymi specjalistami w obsłudze narzędzi, takich jak smartfon czy komputer. Książki do informatyki klasa 1 podstawowa pomagają posiąść tajniki urządzeń cyfrowych, ich obsługi, a nawet podstaw programowania. Znajdziesz tutaj nie tylko pojedyncze tytuły do przedmiotu informatyka klasa 1 podstawowa, ale i całe kursy, które pozwolą zrozumieć ten z pozoru skomplikowany proces.

Książka do informatyki klasa 1 podstawowa

Podręczniki, elementarze a nawet pełne kursy przygotowane z myślą o przedmiocie informatyka klasa 1 podstawowa mają na celu pokazanie głównie podstaw funkcjonowania współczesnych programów komputerowych. Pozwalają dzieciom nie tylko nauczyć się ich obsługi, ale i zrozumieć pojęcie kodowania na prostych i praktycznych ćwiczeniach. Każda książka do informatyki klasy 1 szkoły podstawowej stanowi świetną podstawę edukacji młodej osoby. Dzięki temu niejedno dziecko wciągnie się nie w świat gier komputerowych, ale generalnie programowania i podstaw technologii informacyjnej.


W tej kategorii znajdziesz Książki i podręczniki do informatyki klasa 1 szkoła podstawowa. Liczba produktów to: 6 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 20%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z1
szkoła podstawowa
klasa 1
informatyka
z1