SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książka do angielskiego klasa 1 podstawowa

Angielski stał się dzisiejszym lingua franca. W tym języku porozumieć można się w niemal każdym zakątku świata. Dlatego znalazł się on w programie nauczania dla szkół podstawowych. Mali uczniowie mają wyjątkową i wspaniałą zdolność do nauki języków obcych znacznie szybciej i łatwiej niż dorośli. Znalezienie da nich odpowiednich podręczników do angielskiego klasy 1 podstawowej nie jest jednak łatwe. Książki te muszą przede wszystkim zapewniać odpowiednią dawkę wiedzy, ale równocześnie wzbudzać i podtrzymywać zainteresowanie oraz motywację maluchów do nauki. Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, który zmaga się z decyzją, jaki podręcznik do angielskiego dla klasy 1 szkoły podstawowej wybrać, koniecznie przejrzyj ofertę sklepu Gandalf.com.pl.

Podręcznik do angielskiego szkoła podstawowa klasa 1

W naszym sklepie znajdziesz wiele książek do angielskiego dla klasy 1 podstawowej. Proponujemy publikacje takich wydawnictw, jak Express Publishing, Pearson Longman, Macmillan, mm Publications, Oxford czy European Language Institute. Zawierają wiele zabaw, gier, ćwiczeń, które w zrozumiały i zabawny sposób umożliwiają poznawanie języka angielskiego. Do większości publikacji dołączane są płyty CD z piosenkami i ćwiczeniami wymowy. Sympatyczni bohaterowie zachęcają do zgłębiania kolejnych sekretów języka. Dzięki podręcznikom do angielskiego klasy 1 podstawowej uczniowie wzmacniają umiejętności zdobywane także na innych przedmiotach, np. czytania i pisania.

Jaki powinien być dobry podręcznik do angielskiego klasy 1 podstawowej?

Świetny podręcznik do angielskiego klasa 1 podstawowa pozwoli maksymalnie wykorzystać czas zajęć. Powinien być przede wszystkim napisany przez profesjonalistę (lub wielu profesjonalistów), który zajmuje się nauczaniem języka od dłuższego czasu. Zna się na rzeczy i ma wiele do zaoferowania. Zna potrzeby zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Obecnie kluczowym elementem jest elastyczność. Uczniowie uczą się w różnym tempie, dlatego zajęcia powinny być różnorodne i aktywne, aby angażować wszystkich. Dobrze napisany podręcznik do angielskiego klasy 1 szkoły podstawowej można wykorzystywać w różnych sytuacjach i nie trzeba przerabiać każdego rozdziału, aby nauka była efektywna.

Wybór książek do angielskiego klasy 1 podstawowej

Kolejną cechą dobrych podręczników do angielskiego dla klasy 1 szkoły podstawowej są duże litery, które ułatwiają czytanie małym uczniom. Nadmiar zdjęć i obrazków też nie jest dobry, bo trudno je wówczas efektywnie przetworzyć. Powinna istnieć równowaga między materiałami pisanymi i niepisanymi. Przydatne są arkusze, na których dzieci mogą trenować pisanie pierwszych angielskich słów, jak również te z kolorowankami. Pod uwagę warto też wziąć to, czy do podręcznika do angielskiego klasa 1 podstawowa dołączona jest płyta CD lub DVD. A także fakt, czy książka jest częścią serii. Warto, by uczniowie na kolejnych etapach kształcenia pracowali według tego samego programu.

Ceny podręczników do angielskiego szkoła podstawowa klasa 1

Nie ukrywajmy – dla rodziców kluczowe znaczenie ma cena podręcznika do angielskiego do klasy 1 szkoły podstawowej. Powinna zostać zachowana równowaga pomiędzy wartością merytoryczną książki, a kosztem jej zakupu. Na szczęście wysokiej jakości, a zarazem niedrogie podręczniki czekają na Ciebie w Gandalfie. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, możemy zaoferować ceny, które nie zrujnują Twojego portfela. Zamawianie książek do angielskiego w Gandalfie jest wygodne, szybkie i tanie!


... ...
szkoła podstawowa
klasa 1
język angielski
Zobacz więcej produktów