Puzzle świąteczne do układania: 1000, dla dzieci | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Puzzle świąteczne

Święta to idealny czas na obdarowywanie. Pomysłów na prezenty może być wiele, jednak największy problem pojawia się wtedy, kiedy nie do końca znamy preferencje osób, które chcemy obdarować, lub po prostu mają one już wszystko, przynajmniej w naszym mniemaniu. Gandalf wpadł na świetny pomysł: świąteczne puzzle! Ponadczasowa rozrywka spodoba się każdemu, a tych, którzy układanie porzucili w dzieciństwie, może sentymentalnie połechtać.

Układanki wielbione w każdym wieku

Prawda jest taka, że puzzle mogą spodobać się każdej osobie niezależnie od wieku. Bardzo chętnie wybiera się tę formę rozrywki na prezent dla dzieci. Puzzle świąteczne to świetny pomysł, by wprowadzić nastrój świętowania lub go podtrzymać.

Puzzle świąteczne dla dzieci mają mniej elementów niż wersje dla dorosłych. Są tym samym mniej skomplikowane, jeśli chodzi o ich ułożenie. Dla dorosłych pojawiają się nawet kilkutysięczne wersje puzzli.

Dzieciom z pewnością przypadną do gustu puzzle świąteczne 3D. Będą one chętne, by złożyć z nich choinkę lub ułożyć świąteczną skarpetę. Pojawiają się również świąteczne układanki-książeczki, które umożliwią opowiadanie historyjek na bazie stworzonych obrazków. To kreatywny i ciekawy pomysł na to, jak zapoznać dzieci z tradycjami świątecznymi i ideą świąt.  

Puzzle świąteczne 1000 elementów

W ofercie Naszego sklepu znajdziesz wieloelementowe układanki, których ilość dochodzi nawet do tysiąca. Z pewnością spodobają się one starszym dzieciom, a nawet dorosłym, którzy chętnie wolny czas spędzą w towarzystwie bliskich i puzzli świątecznych 1000. Ciepły sweter, kakao, układanie to świetny pomysł na zimowy wieczór, czyż nie?

Puzzle świąteczne do układania to świetny pomysł także na prezent. Fani świątecznych klimatów będą nimi zachwyceni. Puzzle mają ponadczasową tradycję, a powstały już w XVII wieku. Ich tematyka jest bardzo różna i często przedstawia scenki rodzajowe i obyczajowe, ulubione postaci z bajek czy z ponadczasowych filmów.

Puzzle na każdą okazję

Układanki z wieloletnią tradycją cieszą się zainteresowaniem dzieci w każdym wieku i dorosłych. Rozrywka ta jest tak popularna, że zaczęto wprowadzać także różne techniki układania. Wśród nich zdecydowanie przeważa sposób układania, który zaczyna się od stworzenia ramy obrazu, a następnie podzielenia puzzli względem kolorów.

Nie wiesz co wybrać? Zachowaj spokój i ułóż coś. Puzzle mogą wprowadzać we frustrację niecierpliwych, ale tak naprawdę to świetny pomysł na pracowanie nad spostrzegawczością. Puzzle wybierane są często dla dzieci, ponieważ mają charakter dydaktyczny. Pomagają ćwiczyć cierpliwość, koncentrację, logiczne, analityczne myślenie. Wraz z rozwojem dziecka i jego wiekiem wzrasta również poziom układania i zwiększa się ilość elementów, które należy złączyć, jeśli chce się stworzyć załączony na pudełku obrazek.

Pamiętaj, że ostatecznie oferta jest szeroka, a puzzle świąteczne to tylko jedna z możliwości. Znajdziesz wśród nich propozycje na każdą okazję.

Różne formy

Puzzle mają różne formy i konstruowane są z różnych tworzyw. W ofercie puzzli świątecznych dostępne są także puzzlowe kalendarze adwentowe, które z pewnością urozmaicą czas oczekiwania na święta.

Coraz popularniejsze robią się puzzle 3D i układanki online. Oczywiście fanów tradycyjnych form nie brakuje, a i one zyskują nowe oblicza, poprzez rozbudowane kontury. W kategorii puzzle świąteczne do układania czeka na Ciebie wiele możliwości. Sprawdź Naszą stronę Gandalf.com.pl. i wybierz idealną układankę dla siebie, dzieci, przyjaciół i rodziny. W czasie świąt trzeba się… łączyć. ;)


Układanie świata nigdy nie było tak przyjemne! Znajdziesz tutaj puzzle od 7 do 1500 elementów. Wśród nich proponujemy te o tematyce: Puzzle - świąteczne. Tradycyjne układanki w zupełnie nowej odsłonie zapewnią dobrą zabawę przez wiele godzin. Zestawów puzzli w dziale świąteczne jest aż: 54. – wszystkie w maksymalnie niskich cenach! Na wiele z nich przewidujemy rabaty nawet do 49% taniej. Wśród popularnych zestawów mamy między innymi Puzzle Thomas Kinkade Przesyłka od Świętego Mikołaja 1000 elementów, Puzzle Magiczne święta 30 elementów.
z6
1 - 6 z 141 ofert