Puzzle architektura | sklep z puzzlami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Puzzle architektura

Puzzle o tematyce architektonicznej są uwielbiane zarówno przez zapalonych podróżników, jak i tych, którzy dopiero planują odwiedzić jakieś interesujące miejsce. Dzięki tym układankom można szczegółowo przyjrzeć się interesującym, lubianym przez turystów zabytkom lub podziwiać piękno i koloryt dowolnego kraju, z jego starożytnymi ulicami, mostami, katedrami, świątyniami, drapaczami chmur, wieżami itp. W kategorii puzzle architektura czekają na Ciebie Park Guell w Barcelonie, paryska Wieża Eiffela, most Karola w Pradze, imponujące zamki, Tower Bridge, Bazylika św. Piotra, Taj Mahal i wiele innych – lista jest naprawdę długa. Oferujemy architektoniczne układanki wielu znanych producentów. Wybierz swój ulubiony obiekt, odpowiednią liczbę elementów i zacznij składać!

Puzzle budynki

Budynki mają różne rozmiary, kształty i funkcje. Zmieniały się na przestrzeni dziejów za sprawą wielu czynników: dostępności materiałów budowlanych, warunków pogodowych, gruntowych, określonych zastosowań i względów estetycznych. W miarę rozwoju ludzkiej kultury, formalizowania wiedzy i przekazywania jej kolejnym pokoleniom, budowanie stało się rzemiosłem – architekturą. Puzzle z tej kategorii przedstawiają więc imponujące budynki z całego świata i różnych epok. Starożytność i nowoczesność, drapacze chmur i chaty z bali, mosty, kościoły, katedry i wiele innych. Sięgnij po interesującą układankę o tematyce miejskiej lub wiejskiej i stwórz budynek z puzzli kawałek po kawałku. Dobra zabawa gwarantowana!

Puzzle budowle

Podróżuj dookoła świata dzięki puzzlom! Budowle, które od wieków imponują swoją urodą, rozmiarami, detalami są fotografowane lub reprodukowane i tylko czekają, aż zaprosisz je pod swój dach. W kolekcji Gandalfa znajdziesz najsłynniejsze obiekty – zarówno te niezwykłe, jak i typowe dla architektury danego kraju. Big Ben, Wieża Eiffla, Most Brookliński, Taj Mahal... wszystkie najpiękniejsze i najbardziej spektakularne cuda świata są obecne na puzzlach z budowlami. To zaproszenie do podróży, obok którego nie możesz przejść obojętnie!

Puzzle zabytki

Marzysz o tym, by chwycić plecak i ruszyć w drogę? Pragniesz odwiedzić najbardziej imponujące historyczne zabytki świata? Nie musisz szczególnie interesować się historią ani archeologią, by chcieć stanąć na Akropolu czy pod Łukiem Triumfalnym. A może już tam byłeś i chcesz przypomnieć sobie swoje najlepsze podróże? Niezależnie od tego, do której drużyny należysz, z pewnością przypadną Ci do gustu puzzle zabytki. Odtwarzaj najpiękniejsze miejsca świata, a gotowe układanki zawieś na ścianie. Ilekroć na nie spojrzysz będziesz miał wrażenie, jakbyś odbywał podróż w czasie i przestrzeni.

Puzzle mosty

Mosty ruchome, kamienne, nowe, historyczne. Światowe ikony i te, o których prawdopodobnie nie słyszałeś. Wszystkie są tutaj! Najbardziej imponujące przeprawy świata odtworzysz dzięki puzzlom. Mosty towarzyszą nam od wieków i służą jednemu bardzo ważnemu celowi: łączeniu ludzi i miejsc. Bez tego rodzaju konstrukcji musiałbyś wynająć łódkę, by dostać się z warszawskiej Pragi na Powiśle. Mosty służą jednak często również celom estetycznym. Mają różne kształty, rozmiary i style. Niektóre wybudowano nad małymi rzekami, inne nad ogromnymi kanionami. Wszystkie są na swój sposób piękne, a teraz możesz cieszyć nimi oko dzięki puzzlom z mostami.


Układanie świata nigdy nie było tak przyjemne! Znajdziesz tutaj puzzle od 14 do 32000 elementów. Wśród nich proponujemy te o tematyce: Puzzle - architektura. Tradycyjne układanki w zupełnie nowej odsłonie zapewnią dobrą zabawę przez wiele godzin. Zestawów puzzli w dziale architektura jest aż: 410. – wszystkie w maksymalnie niskich cenach! Na wiele z nich przewidujemy rabaty nawet do 79% taniej. Wśród popularnych zestawów mamy między innymi Puzzle Romans w Wenecji 3000 elementów, Puzzle Paryż 2000 elementów.
z62
1 - 62 z 1467 ofert