Violetta - gry, lalki, zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Violetta – gry, lalki, zabawki

Violetta to młoda bohaterka popularnego argentyńskiego serialu tworzonego przy współudziale Disney Channel. Na naszej stronie znajdziesz wiele produktów związanych z Violettą i jej przyjaciółmi. Rozśpiewana zabawa czeka właśnie dla Ciebie!

Postać

Violetta Castillo to młoda dziewczyna, która odkrywa, że potrafi śpiewać. Jej matka była piosenkarką, jednak zginęła w wypadku, gdy dziewczyna miała pięć lat. Surowy ojciec Violetty pragnie ustrzec córkę od artystycznej drogi, którą podążała jego żona, dlatego przechowuje wszelkie tajemnice z nią związane pod kluczem. Kiedy po wielu latach Violetta i jej ojciec wracają do rodzinnego miasta Buenos Aires, dziewczyna rozpoczyna naukę gry na fortepianie w prestiżowej szkole muzycznej. Nawiązuje tam niezwykłą więź ze swoją nauczycielką i trenerką, która okazuje się siostrą jej matki. W szkole Violetta poznaje wielu nowych przyjaciół, a także przeżywa pierwsze perypetie miłosne i ćwiczy swój jeszcze nieoszlifowany talent do śpiewu.

Gry i lalki

Violetta stała się nową muzyczną ikoną Disney Channel i idolką nastolatek. Nic więc dziwnego, że na rynku zaczęły pojawiać się gadżety, które mogłyby przenieść jej fanów do Argentyny i świata muzyki. Właśnie dlatego tak popularne stały się śpiewające lalki. Viletta i jej przyjaciele figurują także na puzzlach, naklejkach, zeszytach, a nawet tatuażach! Różne propozycje wzbudzają zaciekawienie wśród fanów serialu i nieustannie przykuwają uwagę współczesnych nastolatek. W końcu Violetta jest jedną z nich.

W sklepach znajdziemy także gry z „Violetty”. Wśród nich najpopularniejsze są te towarzyskie, interaktywne i karciane, czyli takie, w które z przyjaciółmi mogłaby grywać sama Violetta. Gry są doskonałym pomysłem na prezent dla młodych ludzi, zwłaszcza że coraz częściej zapadają się oni w świat Internetu.

Bardzo wiele propozycji odnosi się do tytułowej bohaterki Violetty, lalki jednak przybierają także postaci jej przyjaciółek. Różnego typu serialowe gadżety związane z figurkami, książkami, kartami są coraz popularniejsze i można się ich doszukać niemal przy każdej produkcji.

Viletta – taka jak Ty

W serialu Violetta musi odnaleźć siebie, poznać swoje pochodzenie, odkryć swój talent, rozgryźć relację z ojcem. Dźwięki muzyki i teksty piosenek mają tylko uwydatnić złożone problemy, z którymi borykają się młodzi ludzie w XXI wieku. Nic więc dziwnego, że argentyńska produkcja tak szybko przeniosła się na ekrany kin.

Historia przyjaciół ze szkoły muzycznej stała się wyznacznikiem nowych muzycznych buntowników jak niegdyś kultowi Rebelde. Warto sprawdzić, co do zaoferowania ma nam Violetta. Zabawki różnego typu doskonale rozsławiają muzyczne show, a także dają wiele możliwości spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi, chociażby poprzez gry. Violetta pozwoli Ci przenieść się do ciepłych zakątków stolicy Argentyny. Przede wszystkim uczy jednak wiary w siebie i w swoje marzenia. „Możemy latać, nie mając skrzydeł...” śpiewa Leon. Wystarczy być sobą. Tak jak Wasz Gandalf.


z5
1 - 5 z 106 ofert