Puzzle klocki obrazkowe, sześcienne, drewniane, plastikowe | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Klocki obrazkowe

Puzzle klocki to doskonała zabawa dla najmłodszych. Rysunki na klockach obrazkowych najczęściej przedstawiają postaci z bajek oraz są utrzymane w żywych barwach, żeby zainteresować dzieci i zachęcić je do zabawy. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz najpiękniejszy zestaw!

Przyjemne dla oka kolory na pewno rozweselą każde dziecko. Dzięki takiej grze maluch wykorzystuje swoje zmysły wzroku i dotyku oraz stopniowo uczy się logicznego myślenia, próbując dopasować do siebie klocki puzzle i stworzyć z nich cały obrazek.

Puzzle klocki – bawią i uczą

Klocki obrazkowe są przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Zostały zaprojektowane i stworzone tak, aby kształtować u maluszków zdolność logicznego myślenia i kojarzenia, a także wspierać ich pamięć i koncentrację. Dzięki zabawie z puzzlami klockami Twoje dziecko rozwija się i uczy.

Klocki puzzle plastikowe czy klocki puzzle drewniane?

W sklepie Gandalf znajdziesz ogromny wybór klocków obrazkowych. W zależności od preferencji Twojego dziecka, możesz wybrać puzzle sześcienne z postaciami z bajek, kolorowymi zwierzątkami czy wesołymi ludzikami. W ofercie sklepu znajdziesz także klocki puzzle plastikowe oraz klocki drewniane puzzle, dzięki którym Twoje dziecko pozna różne tekstury materiałów. Klocki puzzle edukacyjne, które uczą alfabetu lub cyferek są za to świetnym sposobem na połączenie nauki i zabawy.

Klocki puzzle na prezent dla maluszka

Ogromną sympatią wśród rodziców i ich pociech cieszą się klasyczne klocki puzzle drewniane – są cięższe niż wersje z plastiku i mniej narażone na pęknięcia. Co więcej, jako opiekun będziesz miał okazję przypomnieć sobie dziecięce lata, które spędzałeś, bawiąc się tą zabawką. Warto dodać, że klocki puzzle plastikowe są lekkie i łatwiejsze w układaniu niż drewniane odpowiedniki. Dzięki temu Twój maluszek może samodzielnie układać puzzle klocki, tworząc obrazki z postaciami z ulubionej bajki, a także budować z nich wieże i inne kreatywne konstrukcje. Jeśli szukasz prezentu dla kilkuletniego dziecka, klocki drewniane puzzle będą doskonałym wyborem. Rodzice z pewnością ucieszą się z prezentu, który uczy poprzez zabawę.

Puzzle sześcienne – różnorodność i jakość

Puzzle sześcienne są zróżnicowane nie tylko pod względem tematyki, ale również wielkości. W ofercie sklepu znajdziesz klocki obrazkowe o różnej liczbie elementów oraz o stopniowalnym poziomie trudności, dopasowanym do wieku dziecka. Dla najmłodszych (dwu- i trzylatków) najlepiej sprawdzą się klocki puzzle drewniane lub plastikowe składające się z 4-6 elementów. Maluszek będzie mógł zacząć powoli zapoznawać się z kształtami i kolorami. Dla trochę starszych dzieci warto wybrać wersję puzzli z 12 elementami, które można ułożyć aż w 6 obrazków. Taka układanka to gwarancja długiej i udanej zabawy!

Z pewnością jako odpowiedzialny rodzic docenisz fakt, iż wszystkie puzzle sześcienne w sklepie Gandalf pochodzą tylko od najlepszych producentów. Współpraca z nimi to gwarancja wysokiej jakości i tego, że zabawki zostały dokładnie przebadane pod kątem bezpieczeństwa.


Układanie świata nigdy nie było tak przyjemne! Znajdziesz tutaj puzzle od 2 do 1000 elementów. Wśród nich proponujemy te o tematyce: Puzzle - klocki obrazkowe. Tradycyjne układanki w zupełnie nowej odsłonie zapewnią dobrą zabawę przez wiele godzin. Zestawów puzzli w dziale klocki obrazkowe jest aż: 32. – wszystkie w maksymalnie niskich cenach! Na wiele z nich przewidujemy rabaty nawet do 92% taniej.
z15
1 - 15 z 353 ofert