Puzzle mapy świata, Europy, Polski | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Puzzle mapy

Wróciłeś właśnie z wakacji? A może do tej pory wspominasz zapierające dech w piersiach miasta z tropikalnych zakątków globu? Puzzle mapy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą na zawsze upamiętnić fantastyczną panoramę niedawno zwiedzonego miasta. Paryż, Londyn, Nowy Jork? Nie możesz się zdecydować, którą miejscowość wybrać? Nic nie szkodzi! Gandalf.com.pl posiada w swoim asortymencie puzzle mapa świata, na której po ułożeniu możesz zaznaczać nazwy odwiedzonych przez Ciebie państw! To nietuzinkowe rozwiązanie dla osób, które lubią wprowadzać akcenty podróżnicze do swojego domu. Jeśli lubisz poznawać nowe miejsca i ekscytujesz się na samą myśl o kilkugodzinnej wędrówce w najdzikszych regionach Ziemi, to taki rodzaj układanki jest dla Ciebie idealny!

Puzzle mapa świata dla małych i dużych

Puzzle mapa świata to również ciekawe rozwiązanie dla nieco starszych dzieci. Nastolatkowie w niekonwencjonalny sposób mogą odkrywać świat i poszczególne kraje rozmieszczone na jego rzucie. Po złożeniu układanki wspólnie z dzieckiem można zaplanować podróż do wymarzonych państw albo takich, które są warte zobaczenia. Dlatego udaj się czym prędzej na wędrówkę po sklepie Gandalf.com.pl i wybierz puzzle z mapą, która obudzi w Tobie żądzę przygód.

Puzzle mapa Europy

Uważasz, że mapa świata posiada za małe elementy bądź jest za mało szczegółowa? A może po prostu jesteś zwolennikiem podróżowania po naszym kontynencie? Spokojnie, nic straconego! W ofercie naszego sklepu prezentujemy też puzzle mapa Europy. To wspaniała koncepcja dla tych, którzy potrzebują umieścić swoje zdjęcia na planie tego kontynentu i chcą w nietuzinkowy sposób przedstawić je ścianie swojego mieszkania. Oprócz tego, puzzle mapa Europy rewelacyjnie sprawdzi się w pokoju nastolatka. Dzięki nim dziecko może przyswoić wiedzę o lokalizacji najważniejszych krajów tego kontynentu oraz poznać kształt ich granic. Na niektórych egzemplarzach puzzli, dostępnych na Gandalf.com.pl, widnieją również angielskie nazwy krajów na każdym kawałku mapy. To dodatkowo poszerza wiedzę na temat naszego kontynentu. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz puzzle mapa Europy wysokiej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły. Układanki są równo wycięte i nie będą rozchodzić się na krawędziach.

Puzzle mapa Polski

A może jednak mapa Europy nie jest dla Ciebie, ponieważ najpiękniejsze wspomnienia masz z Polski? I to na mapie naszego kraju chciałbyś pozaznaczać ważne dla Ciebie miejsca lub przypiąć do niej drobiazgi? Nie masz się czym martwić! W bogatym asortymencie Gandalf.com.pl znajdą się także puzzle mapa Polski. Rewelacyjnie sprawdzą się w pokoju młodszego dziecka, które dopiero poznaje swój kraj i nazwy miejscowości, a nie jest jeszcze na takim etapie, by poznawać Europę czy resztę świata. Dzięki puzzlom mapa Polski Twoja pociecha może zapoznać się z umiejscowieniem stolicy i największych polskich miast na rzucie naszego państwa. Jest to świetny sposób na naukę poprzez zabawę! A przy okazji każdy rodzic może być spokojny o rozwój swojego dziecka. W ofercie naszego sklepu są dostępne układanki o różnym poziomie trudności, co jest związane z ilością elementów, ale nie tylko. Poziomy trudności są też określane na podstawie stopnia skomplikowania obrazu, jego szczegółów i kontrastu kolorów na pociętych kawałkach. Zatem nie zwlekaj dłużej i już teraz sprawdź atrakcyjne rabaty na puzzle na Gandalf.com.pl!


Układanie świata nigdy nie było tak przyjemne! Znajdziesz tutaj puzzle od 16 do 18000 elementów. Wśród nich proponujemy te o tematyce: Puzzle - mapy. Tradycyjne układanki w zupełnie nowej odsłonie zapewnią dobrą zabawę przez wiele godzin. Zestawów puzzli w dziale mapy jest aż: 92. – wszystkie w maksymalnie niskich cenach! Na wiele z nich przewidujemy rabaty nawet do 61% taniej. Wśród popularnych zestawów mamy między innymi Trefl Puzzle Polityczna Mapa Świata 2000 elementów, Puzzle Zwierzęta Świata Młodego Odkrywcy 200 elementów.

z13
z13