Gdzie jest Nemo - gry, zabawki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gdzie jest Nemo? – gry i zabawki

Historia małej rybki Nemo należy do ulubionych większości dzieci, które z fascynacją śledzą jej losy oraz próbę odnalezienia Nemo, podjętą przez jego tatę Merlina i napotkaną rybkę Dory. Na Naszej stronie znajdziesz wiele propozycji gadżetów, z kategorii zabawki i gry Nemo.

Kim jest Nemo?

Nemo to mała rybka, która została porwana i wtrącona do akwarium. Merlin, który jest ojcem Nemo, wyrusza na jego poszukiwania. W trakcie swojej misji ratunkowej spotyka Dory, niebieską rybę, która cierpi na zanik pamięci krótkotrwałej. Na Merlina i Dory czeka wiele niebezpieczeństw, Nemo natomiast wraz z innymi rybkami umieszczonymi w akwarium stara się z niego wydostać.

Zabawki Gdzie jest Nemo?

Mała rybka Nemo zaskarbiła sobie serca wielu dzieci i dorosłych, nie dziwią więc zabawki i gry Gdzie jest Nemo? Są one dostosowywane do wieku odbiorcy, dzięki czemu wśród ulubionych produktów znajdziesz zarówno zabawki dla małych dzieci, jak chociażby te przeznaczone do kąpieli lub zabaw w piasku.

Gdzie jest Dory? zabawki i Gdzie jest Nemo? zabawki to serie, które uzupełniają się wzajemnie. Znajdziemy wśród nich pluszowe postaci i figurki ulubionych bohaterów, a także zestawy kreatywne i na spostrzegawczość.

Gry Gdzie jest Nemo?

W bajce chodzi o poszukiwanie, bo przecież poszczególne postaci starają się znaleźć odpowiedź na pytanie: Gdzie jest Nemo? Gry mają popularny motyw memory, charakter strategiczny i logiczny. Również w Naszym sklepie znajdziesz planszówki, których akcja dzieje się w podwodnym świecie. Twoim zadaniem jest zaś uratowanie Nemo. Musisz przyznać, brzmi jak świetna zabawa i ekscytująca przygoda.

Wszelkie propozycje zabawek Gdzie jest Nemo? są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Ulubieni bohaterowie opowieści Disneya są aktualni po dziś, mimo że bajka po raz pierwszy emitowana była na początku XXI wieku. Historia małej rybki i jej taty wzrusza, zachęca do działania, pozwala wierzyć w spełnienie marzeń. Zabierz swoje dziecko w niezapomnianą przygodę po oceanie.


z3
1 - 3 z 66 ofert