Monster High: gry, zabawki, puzzle | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Monster High – gry i zabawki

Kto powiedział, że potwory nie mogą być ładne i do tego stylowo ubrane? Z pewnością ktoś, kto nie zna serii gier, zabawek, ani bajki Monster High! Jeśli Ty również nie znasz serii Clawdeen Wolf i jej przyjaciółkach, musisz jak najszybciej to nadrobić. A jeśli znasz – zapoznaj się także z naszymi puzzlami, grami i zabawkami Monster High. Gandalf.com.pl ma prawdziwe, przerażające skarby dla każdej fanki Straszyciółek!

Czym jest linia Monster High?

Monster High to przede wszystkim linia lalek-potworów, która została stworzona przez producenta zabawek Mattel w 2007 roku. Wraz ze wzrostem ich popularności, podjęto decyzję o stworzeniu bajki i pełnometrażowego filmu o przygodach Straszyciółek. Od 2010 roku, Monster High to także animowany komputerowo serial telewizyjny, film i serial internetowy o przygodach nastolatków-potworów. Z czasem, na rynku pojawiły się także książki o przygodach przerażających bohaterek oraz gadżety nawiązujące do nich, takie jak ubrania, akcesoria szkolne, gry i puzzle Monster High. Znajdziesz je właśnie w tej kategorii, na stronie Gandalf.com.pl! Docelową grupą odbiorców Monster High są młode dziewczyny, które kochają kulturę gotycką.

Kim są Straszyciółki z Monster High

Straszyciółki, czyli straszne przyjaciółki to główne bohaterki bajek i gadżetów Monster High. Należą do nich Abbey Bominable (córka Yeti), Draculaura (córka Hrabiego Draculi), Clawdeen Wolf (córka wilkołaka), Frankie Stein (córka Frankensteina), Lagoona Blue (córka potwora morskiego), Ghoulia Yelps (córka zombie) i Cleo de Nile (córka mumii). Pomimo swojego różnego pochodzenia, dziewczyny bardzo się lubią i mają dobre serca. Przeżywają wspólne przygody, mają własne sekrety i historie miłosne. Bajka Monster High dotyka uniwersalnych problemów nastolatków, takich jak dopasowanie w szkole, randki i rozwiązywanie konfliktów z przyjaciółmi, choć odbywa się w upiornej scenerii pełnej zombie, wilkołaków i wampirów.  Monster High/Straszyceum to nazwa szkoły, do której wszystkie uczęszczają i to ona jest najczęściej tłem wszystkich wydarzeń.

Zabawki Monster High

Do zabawek Monster High należą przede wszystkim lalki, przedstawiające straszne przyjaciółki. Na Gandalf.com.pl znajdziecie nie tylko lalki głównych bohaterek, ale i także bohaterki epizodyczne i drugoplanowe, takie jak np. Operetta (córka potwora z opery). Lalki Monster High występują indywidualnie lub w zestawach. Możesz je przebierać, czesać i wymyślać własne historie rodem z upiornej szkoły. Istnieją także inne zabawki Monster High, które są powiązane ze Straszyciółkami, takie jak potworne zwierzęta domowe, które towarzyszą dziewczynom. Znajdziecie tutaj także urocze maskotki, które ucieszą wszystkie młodsze fanki serii Monster High.

Monster High gry

Gry Monster High to idealny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółkami. Szczególnie jeśli one również są fankami Lagoony Blue i spółki. Wspólnie spędzicie wyjątkowe wieczory nad planszówkami z motywem Monster High, wcielając się w swoje ulubione bohaterki. A dla zwolenniczek puzzli, mamy także puzzle Monster High. Wybierz swój poziom trudności – liczbę elementów, na które składają się puzzle i rozwijaj swoją spostrzegawczość. Monster High puzzle przedstawiają obrazki, na których występują Twoje ulubione Straszyciółki w różnych okolicznościach. To świetna zabawa na długie jesienno-zimowe wieczory, ferie lub wakacje. Możesz układać je w pojedynkę lub zespołowo. Do dzieła! A jeśli potrzebujesz więcej ciekawych układanek, sięgnij do działu z puzzlami!

Monster High zdobyło ogromną popularność, szczególnie wśród małych dziewczynek i nastolatek. To nie tylko animowana bajka, ale także seria dodatków, gier i zabawek Monster High. Lalki przedstawiające straszne przyjaciółki swoim wyglądem odbiegają od standardowych lalek i to właśnie ich różnorodność i oryginalność przyciągnęła miliony fanek. Przekonaj się sama na Gandalf.com.pl!


z13
1 - 13 z 305 ofert