Puzzle i układanki dla 4, 5 i 6 latków | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Puzzle dla 4-latków, 5-latków, 6-latków

Chcesz, żeby Twoje dziecko kreatywnie spędziło czas, który – poza zabiciem nudy – będzie miał korzystny wpływ na jego wszechstronny rozwój? Świetnym rozwiązaniem są puzzle o zróżnicowanej liczbie elementów, dostosowanej do wieku i umiejętności malucha. Znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

W tej kategorii znajdziesz układanki dla 4-latka, a także starszych dzieci przedszkolnych – 5- i 6-letnich. Ten przedział wiekowy to okres, który charakteryzuje się dynamicznym rozwojem małego człowieka. Warto zatem wspierać go, zachęcając do składania atrakcyjnych obrazków. Mogą one później zawisnąć na ścianie w roli dekoracji lub zostać schowane do pudełka i ponownie ułożone po jakimś czasie. Wykonane z wytrzymałych materiałów produkty stanowią świetne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.

Puzzle dla 4-latków

Dzieci w tym wieku szybko się uczą i chłoną nowe wiadomości, intensywnie poznając otaczający świat. Aby skutecznie stymulować ich rozwój i pobudzać myślenie logiczne, sięgnij po puzzle dla 4-latków. Na początku przygody z układankami dla 4-latka wybieraj proste motywy i małą liczbę elementów – zaczynając od kilku, stopniowo zwiększaj poziom trudności. Dzięki temu unikniesz poczucia zniechęcenia i frustracji, a Twoja pociecha odniesie sukces, składając swój pierwszy obrazek.

W tej kategorii znajdziesz puzzle dla 4-latka w atrakcyjnych kolorach, przedstawiające bohaterów z bajek i ulubionych kreskówek. Elementy mają stosunkowo duże rozmiary, dzięki czemu łatwo jest je chwycić małymi rączkami i połączyć ze sobą. Zostały wykonane z wytrzymałej i grubej tektury, co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Puzzle można układać wielokrotnie, bez obaw, że ulegną zniszczeniu. Co więcej, wysoka jakość sprzyja wykorzystaniu układanek dla 4-latka przez kolejne pokolenia.

Puzzle dla 5-latka

W naszej ofercie proponujemy również puzzle dla 5-latka. To nieco bardziej zaawansowane produkty niż puzzle dla 4-latków – cechuje je większa liczba elementów oraz mniejsze rozmiary. Również obrazki na układankach dla pięciolatka są trudniejsze do ułożenia, zawierają bowiem więcej trudnych do dostrzeżenia szczegółów. Wybierz te produkty, jeśli puzzle dla 4-latka są już zbyt proste dla Twojej pociechy i – zamiast wzbudzać zainteresowanie – wywołują poczucie znudzenia. Puzzle dla 5-latków znajdziesz w odsłonie dla dziewczynek lub chłopców, a także z uniwersalnymi motywami bajkowymi. Podobne cechy charakteryzują też puzzle dla sześciolatka.

Puzzle dla 6-latków

Tworzenie obrazu kawałek po kawałku to świetna zabawa w każdym wieku – im starsze dziecko, tym trudniejsze wzory może układać. Puzzle dla 6-latków mają nawet kilkaset elementów i wymagają znacznie większych umiejętności. Twoja pociecha musi być wytrwała, skoncentrowana i cierpliwa, aby poskładać układanki dla 6-latka. Gdy już osiągnie ten cel, z pewnością poczuje ogromną satysfakcję, że podjęła wyzwanie i zdołała mu sprostać. Puzzle dla sześciolatka są mniejszych rozmiarów, dlatego dostrzeżenie na nich drobnych szczegółów nie jest proste. Zadbaj o to, aby zabawa miała miejsce w wygodnych warunkach – konieczne będzie dobre oświetlenie i twarde podłoże, na którym poszczególne elementy puzzli dla 6-latków nie będą się rozłączać.

Tanie puzzle dla 4-latki i starszych dzieci

Puzzle dla 4-latki dostępne w tej kategorii przedstawiają motywy uwielbiane przez małe dziewczynki: księżniczki, urocze zwierzątka i bohaterów z kreskówek. Układanki dla pięciolatka i puzzle dla sześciolatka to świetny pomysł na prezent – podaruj je na urodziny, Dzień Dziecka lub inną okazję, a z pewnością wywołasz radość swojej pociechy. Wspieraj rozwój od najmłodszych lat i zaszczep w dziecku pasję do układanek, która pozostanie z nim na długi czas, zapewniając rozrywkę i niwelując poczucie znudzenia.

Sprawdź najlepsze puzzle dla 4-latki, układanki dla pięciolatka i sześciolatka! Na Gandalf.com.pl znajdziesz propozycje, które trafią w gust Twoich pociech i zapewnią im świetną zabawę przez wiele godzin. 


z198
1 - 198 z 4737 ofert