SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

AlbiGry, puzzle i książki od Albi


Myślisz, że już nic z dziecięcych zabawek nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Wypróbuj artykuły od producenta Albi, do których należą zarówno gry, jak i puzzle, a nawet książki! To, między innymi, niespotykana koncepcja Czytaj z Albikiem. Ta wspaniała seria dla dzieci w każdym wieku rozwija ich umysły, stanowiąc przy okazji doskonałą zabawę i okazję do spędzenia wspólnie czasu w rodzinnym gronie. Ponadto, oferuje także ciekawe gry dla dorosłych. Firma Albi powstała w 1991 roku w Czechach. Od 2005 roku istnieje jako filia w Polsce, zdobywając rzesze stałych klientów.

Gra Albi – Od zmierzchu do świtu


Gra Albi - Od zmierzchu do świtu przeznaczona jest głównie dla dzieci w wieku 10 - 14 lat. Minimalnie do jej rozegrania potrzeba dwóch osób, maksymalna zaś - sześciu. Czas trwania rozgrywki wynosi około godzinę. Została opracowana przez Richarda Garfielda. Polega na wcieleniu się w wampira, który nocą poluje na swoje ofiary. Dzięki punktom ruchu gracze mogą zdobywać coraz to nowsze moce, szukać zadań do wykonania w kryptach, polować na ludzi, a także zrywać róże. Te czynności prowadzą do zdobywania kolejnych punktów zwycięstwa, od których zależy wygrana. Ważne jest jednak, by wrócić przed świtem do zamku. Gra Albi - Od zmierzchu do świtu to świetna rozrywka dla całej rodziny! Warto mieć ją w swojej kolekcji, gdy nadejdzie chwila nudy w domowym zaciszu. A jeśli szukasz także innych gier planszowych, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Seria Czytaj z Albikiem od Albi


Seria Czytaj z Albikiem od Albi to niecodzienne, interaktywne książki, które mówią. Nie jest to jednak do końca tak, że książeczki te czytają się same. Dołączone do nich magiczne pióro opowiada ciekawostki, które są w stanie zaciekawić najmłodszych. Ponadto, potrafi odtwarzać muzykę, wydawać różne dźwięki, w tym naśladować zwierzęta, a także przeprowadzać z czytelnikami quizy o różnym poziomie trudności. Seria Czytaj z Albikiem od Albi nadaje się zarówno dla maluchów, jak i nieco starszych dzieci. Pomaga odkrywać świat. Dzieci poznają w ten sposób między innymi: podwodne życie, zwierzęta, które można spotkać w zoo, zawody, cztery pory roku oraz zagadnienia biblijne. Ponadto, uczą się kolęd, a nawet podstaw języka angielskiego. Seria Czytaj z Albikiem od Albi to zatem niezwykle pożyteczne książeczki dla dzieci, które umożliwiają skuteczną naukę poprzez doskonałą zabawę.

Gry Albi dla dorosłych


Producent Albi to nie tylko zabawki dla najmłodszych, ale także ciekawe gry dla dorosłych. Należy do nich gra zatytułowana Wahadło umarłych. Leopold - część 1. Rozegrać ją można w co najmniej jedną osobę. Maksymalnie zagrać w nią może pięć osób. Czas rozgrywki wynosi około półtorej godziny. Jest to detektywistyczna gra, która przenosi w klimat skandynawskich thrillerów i popularnych escape roomów. Zadaniem graczy jest rozwiązywanie tajemnic, łamanie szyfrów oraz łączenie przedmiotów. Tylko wtedy mają szansę zakończyć historię. Pomocnikiem w grze Albi może być smartfon, udzielając wskazówek, a także rejestrując postępy. Fabuła przedstawia postać Marii, która, uwięziona w psychiatryku, musi uciec, by ratować swojego syna.
... ...
Zobacz więcej produktów